«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як захиститися від бампінгу

Багато домовласників чули про метод злому під назвою бампінг і активно шукають способи захисту від нього. Це насправді поширений прийом зловмисників, які бажають незаконно проникнути в квартиру, магазин, офіс або на склад. Теоретично для входу всередину приміщення достатньо спеціального ключа і молотка. Але на ділі все не так очевидно, а головне, двері можна обладнати високоякісними сучасними замками, які в принципі неможливо зламати бампінгом.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 узагальнили наявну інформацію щодо бампінгу та виділили основні фактори, що впливають на успіх злодіїв-«домушників», а також причини невразливості якісних замків провідних світових виробників.

І почнемо ми з базових знань. Бампінгом англійці і американці називають постукування молотком. Злодій вставляє в свердловину замка особливий ключ і стукає по ньому молоточком. Не потрібно плутати цей метод з силовим – в такому випадку злочинець просто б’є по циліндру щосили справжньою кувалдою. Від цього методу злому ефективно захистять броненакладки на замок, що перешкоджають силового злому, також широко представлені в нашому локсмайстер-центрі.

Працює броненакладка наступним чином: зовнішній панцир броненакладки або, як її ще називають, протектора, виготовлений із загартованої сталі. Він приймає силу удару на себе, розподіляючи її по точках опори і таким чином надійно протидіє вибиванню циліндра.

На відміну від силового методу злому, при застосуванні бампінгу сила не важлива і навіть протипоказана, оскільки головну цінність має ключ особливої заточки. Його зубці при незначному ударі по голівці провокують мікроскопічний відскок усіх штифтів у механізмі секретності. В результаті стрижні піднімаються на необхідну висоту, наче в свердловину вставлений рідний ключ. А оскільки штифти підпружинені, зловмиснику потрібно діяти блискавично: він б’є молотком і відразу ж провертає ключ, поки штифти не повернулися назад. Інколи зловмисники використовують навіть спеціальні так звані бамп-машини, які прискорюють процес злому бампінгом в рази.

Вважається, що бампінг замків дозволяє зламати близько 80-90% усіх циліндрових механізмів на ринку. Але по-перше, кожен замок вимагає особливої вправності, адже конструкція навіть у недорогих моделей відрізняється від серії до серії. По-друге, є маса замкових пристроїв, які в принципі не піддаються бампінгу, як би злодій не намагався відкрити ваші двері.

Отже, єдиний надійний спосіб забути про загрозу злому за допомогою ключа і молоточка – це застосування якісних замків 3-4 класів безпеки.

В нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 представлено асортиментний ряд понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких і найкращі на сьогодні замки і замкові циліндри MUL-T-LOCK® та ABLOY®, броненакладки, двері безпеки тощо, а багаторічний досвід наших фахівців дозволяє підібрати оптимальні рішення, виходячи з індивідуальних потреб кожного клієнта та вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

Аби не допустити злому бампінгом, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують наступне:
1. При придбанні замка або замовленні вхідних дверей в зборі з замком і фурнітурою необхідно обирати сучасні високоякісні моделі з ефективним захистом від бампінгу провідних світових виробників продукції безпеки з системою секретності, яка навіть теоретично не відкривається бампінгом і купувати цю продукцію бажано у сертифікованих виробником або імпортером продавців.
2. Міняйте старий замок, якщо знаєте про його низьку зломостійкість, інакше зволікання може обернутися жахливими наслідками.
3. Якщо ви помітили дивні подряпини в районі замкової щілини або чули вночі, увійшовши в під’їзд, дивний стукіт, то перестрахуйтеся і замовте сучасний якісний надійний замок в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *