Захисти своє авто

Доброго дня! Пропонуємо до вашої уваги велику кількість різноманітних рішень для захисту вашого авто від угону, від звичайних механічних, електромеханічних замків на КПП, капот, роз’єм ОБД, до універсальних Електронних протиугінних пристроїв.

Розглянемо на прикладі Імобілайзер SPETROTEC SA14 keypad_3х2 кодовий.

Виробник:
SPETROTEC Ізраїль
Повний опис

Додатковий протиугінний імобілайзер SPETROTEC SA14. Виготовляється в Ізраїлі. Під охороною система унеможливлює роботу двигуна чи основних елементів автомобіля без функціонування який автомобіль не має можливості рухатись своїм ходом. Імобілайзер SPETROTEC SA14 складається з кнопкового номеронабирача з 5-ма цифровими кнопками та двух реле блокування, дротового та бездротового.  Реле блокування мають герметичний корпус, залитий пластичною смолою, що запобігає потраплянню вологи.  Завдяки цьому можуть бути розміщені потайки під капотом чи в любому другому прихованому місці. Імобілайзер SPETROTEC SA14 автоматично переходить у режим охорони через 30 секунд після вимкнення запалення. Щоб зняти систему з охорони, потрібно ввести персональний (відомий лише власнику авто) код (4-6 знаків), набравши його на цифровій панелі. Персональний код власник може самостійно змінювати нескінченну кількість разів. В комплекті імобілайзера SPETROTEC SA14 в непрозорому пакеті є майстер код, що дає можливість зняти систему з охорони або ж запрограмувати новий персональний код користувача.
Для більшої захищеності, до стандартного комплекту з двома реле блокування може бути додано додатково до 3-х бездротових реле блокування. Кожне реле має свій код-ідентифікатор, коли власник вводить код на кнопкової панелі, то на кожне реле йде свій код для ідентифікації та розблокування.

За більш детальною інформацією та для ознайомлення з усім асортиментом данної продукції звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *