«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: які двері безпеки обрати – дешевші або дорогі

Захист власного будинку або квартири від проникнення залежить переважно від того, які вхідні двері встановив власник. Сучасні двері безпеки часто надійно захищені від зламу навіть досвідченими «домушниками», оскільки виробники ретельно опрацьовують конструкцію запірного механізму і інших елементів захисту таким чином, щоб максимально убезпечити від усіх можливих ризиків проникнення.

Стосується це в першу чергу вхідних дверей, оскільки міжкімнатні посилені конструкції якщо і застосовуються, то трапляється це дуже рідко. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 нагадують, що ефективні двері безпеки здатні забезпечувати захист відразу від декількох типів впливів:

• Злам механізму замка за допомогою «відмички». Конструкція серцевини продумана таким чином, що відкрити двері можна буде тільки через досить тривалий проміжок часу – за рахунок цього злодії в більшості випадків відмовляються від своїх незаконних намірів.
• Стійкість до механічних впливів. Сучасні моделі вхідних дверей передбачають відразу кілька варіантів застосування запірного механізму, причому не тільки в стіни, але і в підлогу або стелю. Це виключає можливість виламати двері будь-яким пристроєм.
• Товщина металу. Цей параметр безпосередньо впливає на вартість придбання дверей, але повністю виправдовує себе пізніше. Випалити різаком або вирізати механізм замку і запірні конструкції, виконані з товстої загартованої сталі підвищеної міцності, просто неможливо, та й будь-яка ударна конструкція такі двері ймовірно не зможе зламати.

Слід також розуміти, що двері безпеки економ класу не настільки надійні, як найсучасніші дорогі моделі провідних світових виробників, і цей фактор треба обов’язково враховувати.

Купівля вхідних дверей безпеки за народною ціною далеко не завжди виправдана, оскільки занадто бюджетні моделі в деяких випадках за показниками надійності поступаються навіть міцним масивним дерев’яним аналогам. Так як же відрізнити якісні двері від підробки? Що стосується більш конкретних відмінностей між дорогими конструкціями і представниками економ-класу, то їх насправді досить багато:

• кількість запірних механізмів – в дешевих дверях їх менше і якість у них далека від ідеалу;
• спосіб монтажу – преміальні двері закріплюють в дверному отворі квартири таким чином, що їх просто неможливо фізично вирвати без спеціального обладнання;
• товщина дверей – чим вона вища, тим складніше на неї впливати механічним шляхом, що підтверджується багаторазовими дослідами і експериментами.

В інтернеті є безліч відео, де дешеві двері легко розрізаються дитиною за допомогою звичайної «відкривачки» для консервних банок – з преміальними дверима таке просто неможливо. Навіть не всяка болгарка в стані з ними впоратися, що безпосередньо свідчить на користь саме їх придбання.

Отже, окрім цілком очевидних факторів, пов’язаних із захистом власного майна, якісні вхідні двері безпеки дозволяють також захистити власне життя, що набагато важливіше. Саме тому на придбанні такого важливого захисного елементу ні в якому разі не варто економити. Краще один раз заплатити значну суму і потім відчувати себе абсолютно спокійно.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 представлений широкий асортимент вхідних дверей безпеки вітчизняного («Сталь-М») і іноземного виробництва (RB-DOORS®), які відрізняються підвищеними характеристиками міцності завдяки використанню високоякісних матеріалів та комплектуючих. А доукомплектація їх продукцією безпечного замикання найкращих світових виробників, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX® дозволяє перетворити будівлю у справжню неприступну фортецю. Отже, вибір за Вами, а ми завжди допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *