«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: що робити, якщо ви виявили злом

Іноді трапляється так, що домовласник або жителі квартири стикаються з небезпечною ситуацією спроби злому замків або замкових циліндрів. Якщо ви повернулися додому і зрозуміли, що невідомі під час вашої відсутності намагалися зламати двері, насамперед, не панікуйте. Дотримуючись простих правил, які підготували кращі фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, ви залишитеся в безпеці і унеможливите повторення подібних спроб у майбутньому.

Розглянемо найпоширеніші варіанти, пов’язані зі спробами проникнення в приміщення.
Наприклад, ви вставляєте ключ у замкову щілину, але він не входить. Щось всередині заважає виконати звичну дію. Швидше за все, хтось хотів відкрити замок, але зламав відмичку і пішов. В результаті, замок може бути пошкоджено. Для фіксації даної події рекомендуємо в першу чергу викликати представників правоохоронних органів, адже їх присутність в процесі відкриття замку слюсарем є обов’язковою.

Наступна ситуація має місце, коли ключ вставляється, але не повертається або обертається в механізмі без бажаного результату. Якщо до цього з дверима все було добре, а тепер вони не відкриваються, виклик представників правоохоронних органів також необхідний. Непоодинокі і випадки, коли замок зберігає функціональність, але працює якось дивно, в області щілини спостерігаються свіжі подряпини, потертості, що говорить про можливу спробу злому.

Найнебезпечніша ситуація має місце, коли двері відкриті. В такому випадку або зловмисники досягли позитивного результату і зникли з вкраденим, або ж вони все ще можуть перебувати всередині. В обох випадках потрібна термінова допомога поліції: оформлення злому і крадіжки або безпосередній арешт злочинців. Ми не рекомендуємо заходити у помешкання в цій ситуації. Найкраще: підніміться на поверх вище від своєї квартири, або перейдіть на інший бік вулиці (якщо це приватне домоволодіння), спостерігайте за об’єктом і чекайте наряд.

Навіть якщо замок або циліндр залишився неушкодженим, використовувати його після злому чи спроб злому фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» категорично не рекомендують. Адже не можна сказати точно, чи зможуть зламати двері злодії, які лишили розпочате. Їм нічого не заважає повернутися з кращою підготовкою, з більшим запасом часу.

Отже, постає питання: як вирішити цю проблему. Насамперед, не можна залишати двері без нагляду. Наприклад, коли ви ідете на роботу або будете відсутні тривалий час з інших причин. Найкраще рішення – негайно обрати гідну заміну, звернувшись до фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, які допоможуть обрати замок з підвищеним рівнем секретності і стійкості до механічних пошкоджень, що надійно захистить двері будинку або квартири. Механізм такого замка неможливо висвердлити, вибити молотом, відкрити методом бампінга тощо. Такий сучасний замок або замковий циліндр одним своїм виглядом ніби натякає зловмисникам, що господар добре потурбувався про безпеку помешкання і зробив правильний вибір. Ми завжди рекомендуємо використовувати замок у поєднанні з броненакладкою, яка захистить циліндр від висвердлювання і вибивання (силовий метод).

Важливо також приділити увагу захисними властивостями дверного полотна, коробки і фурнітури. Слабкі, вразливі петлі та кріплення коробки в отворі можуть перекреслити усі зусилля щодо правильного підбору замка. Тому при установці якісних замків та циліндрів фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують в обов’язковому порядку потурбуватися і про інші елементи безпеки, обравши надійного виробника.

А допомогти Вам у підборі якісної продукції безпеки завжди готові наші фахівці. у магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, представлено асортиментний ряд понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких і найкращі на сьогодні замки і циліндри MUL-T-LOCK® та ABLOY®, фурнітура Rostex, високоякісні вхідні двері, сейфи тощо. Ми не лише здійснюємо продаж, а й надаємо повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей, сервісне обслуговування і т. ін., що забезпечить повну безпеку Вашого помешкання та відсутність проблем зі зламом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *