Співпраця мережі магазинів ЛоксМайстер та мережі ресторанів швидкого приготування МакДональдс

У ТРЦ Riviera відбулося урочисте відкриття нового McDonalds з аніматорами та подарунками.  Смачні бургери, снеки і напої, унікальний принцип самообслуговування і можливість самостійно вибирати інгредієнти відтепер в улюбленому ТРЦ Riviera.  В рамках заходу всі діти брали участь в анімації з великою піньятою у вигляді біг маку з подарунками всередині.

МакДональдз – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала в розвиток мережі та інфраструктури майже 300 млн доларів. Сьогодні в компанії працює більше 9300 чоловік. За результатами щорічних досліджень глобальної консалтингової компанії з питань менеджменту Hay Group компанія МакДональдз в Україні входить до трійки лідерів у всеукраїнському рейтингу «Кращі компанії для лідерів». МакДональдз в Україні вже кілька років поспіль є одним з кращих українських роботодавців за результатами дослідження задоволеності співробітників в рейтингу «Найкращі роботодавці України».

В данному ресторані МакДональдс при співпраці з нашим магазиною в місті Одеса, була встановлена майстер симтема на базі циліндрів MUL-T-LOCK®  7х7.

Майстер система – це механічна система контролю доступу. Заснована на базі механічних пристроїв замикання, де замки й ключі наділяються певними правами доступу. Система дозволяє відчиняти декілька різних замків одним ключем або мати кілька різних ключів, які відчиняють один замок. Такий підхід не тільки максимально захищає від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на об’єкт, але й застосовується для внутрішньої організації доступу в окремі приміщення різного призначення. При правильній розробці системи кожен користувач має один ключ, який відмикає лише «дозволені» двері. За бажанням замовника система Майстер-ключ може бути змінена, вдосконалена або перероблена.З точки зору забезпечення належного рівня безпеки, зручності та надійності функціонування в будь-яких погодних умовах (коли «майстеризуються» не лише внутрішні двері, а й приміщення, що знаходяться на вулиці) оптимальним вибором для побудови системи Майстер-ключ є використання високобезпечних механічних замків та циліндрів світових лідерів галузі-компаній MUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY®(Фінляндія).

Всіх бажаючих захистити свій бізнес, дім, тощо запрошуємо до співпраці, будемо раді бачати вас в нашому магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *