«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: все, що потрібно знати про навісні замки

Навісні замки можна з упевненістю назвати найпопулярнішими в Україні. Величезна різноманітність форм, розмірів і способів застосування навісних замків забезпечує їх широке розповсюдження.

Навісний замок фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 радять встановлювати насамперед тоді, коли немає можливості встановити врізний замок через неточну геометрію дверей або з інших об’єктивних причин. Зокрема, великі важкі навісні замки добре відомі всім, хто хоч раз побував в будь-якому гаражному кооперативі. Крім гаражів, навісні замки часто використовуються для замикання підсобних і робочих приміщень. Комори, сараї, будівельні вагончики, майстерні, різні господарські будівлі, вхідні хвіртки, горищні люки тощо спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» також радять захищати за допомогою навісних замків.

Завдяки широкому застосуванню сучасних матеріалів та  дієвим конструктивним рішенням навісні замки можна підібрати практично під будь-яку ситуацію. Наприклад, якщо замок буде піддаватися впливу атмосферних опадів, то краще вибрати спеціальний всепогодний замок.

За допомогою маленького навісного замка можна замкнути деякі поштові ящики, електрощитові шафи і інші двері, де не потрібен високий рівень захисту.

Значного поширення набули маленькі замки і серед мандрівників, адже вони забезпечують додатковий захист сумок і валіз, що здаються в багаж. Існує два типи таких замків – кодові і з ключем, обирати які варто, виходячи з особистих переваг. Завдяки значній різноманітності кольорових рішень такий замок стане стильною деталлю Вашої валізи.

Широкого розповсюдження набули навісні замки і для захисту двоколісного транспорту, який останніми роками повернув собі колишню популярність в Україні. Багато людей використовують велосипеди і мотоцикли  не тільки для прогулянок, а й повністю відмовляються від автомобілів, Проте двоколісний транспорт неможливо замкнути, як автомобіль. І тут знову з’являється «робота» для навісного замка. Спеціальні замки для двоколісного транспорту допоможуть зберегти велосипед, мотоцикл або мопед, допоки власник займається своїми справами або здійснює покупки.

Отже, як бачимо, навісні замки здатні ефективно вирішувати багато завдань з безпеки, що і пояснює їх популярність у наших клієнтів. Водночас фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» радять купувати продукцію відомих брендів, що добре себе зарекомендувала на ринку України. Асортимент навісних замків, представлений в магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр», здатен задовольнити найвибагливіших покупців. У нас доступний широкий асортимент висячих замків провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, TOKOZ®, здатних ефективно захистити хвіртку, гараж, ворота, дитячу шафку, убезпечити замок на валізі та вирішити інші важливі для Вас задачі. Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр». Ми завжди готові допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *