«ЛоксМайстер Київ-Центр» швидко та якісно виготовить дублікат вашого ключа!

Виготовлення дублікатів ключів до будь-яких замків – ювелірна робота, адже маленька неточність і двері не відчиняться. Тож фахівцям «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 інколи доводиться робити те, що не вдалося якісно зробити іншим. Саме така історія сталася з нашим черговим клієнтом, який звернувся в локсмайстер-центр після невдалого досвіду з іншими майстрами щодо виготовлення дублікату ключа.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 є провідним локсмайстер-центром на Правому березі м. Києва та має в наявності не лише усе необхідне для виготовлення дублікатів обладнання, а й знання і досвід, набутий протягом багатьох років успішної роботи. Ми виготовляємо дублікати будь-яких ключів до будь-яких замків, включаючи ключі до замків відомих світових брендів: Mul-T-Lock, ABLOY, CISA, MOTTURA, ISEO, KABA, GEGE, KALE, TESA, AZBE тощо.

Переваги «ЛоксМайстер Київ-Центр»:
– виключно оригінальне професійне обладнання та заготовки ключів,
– багаторічний досвід майстрів;
– можливість виготовлення дублікатів ключів як фізичним, так і юридичним особам, у т.ч. за безготівковим розрахунком.
– Зручне місце розташування у центрі м. Києва

Ми виготовляємо:
– ключі до сувальдних (сейфових) замків
– ключі до банківських сейфів
– ключі англійського типу
– ключі до автомобілів
– електронні ключі
– ключі до домофонів
– дублікати карток до готельних замків,
– ключі від поштових скриньок та банківських депозитаріїв та багато іншого!

Важливо і те, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» є членом профільної громадської організації – Українська Локсмайстер Федерація. Наші майстри систематично підвищують свою кваліфікацію на тренінгах Федерації та мають усі необхідні сертифікати для виконання робіт х монтажу та обслуговування продукції безпеки. Це гарантує Вам якість, оперативність та конфіденційність при виготовленні дублікату ключа.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» є офіційним дилером брендів Мul-T-Lock та Abloy. Отже, має офіційний сертифікат та офіційно уповноважений на виготовлення дублікатів ключів цих всесвітньо відомих брендів н, з використанням виключно оригінального обладнання та заготовок на території України з наданням усіх офіційних гарантій.

Отже, новий ключ нашому черговому клієнту було виготовлено у лічені хвилини, якісно та у повній відповідності з оригіналом, що йому надзвичайно сподобалось.

Окрім виготовлення дублікату ключа, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові надати безкоштовну консультацію з питань безпеки, допомогти обрати та замовити необхідну продукцію безпеки змонтувати її, виконати необхідне сервісне обслуговування. Наша головна мета – зробити ваш захист справді якісним та ефективним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *