Локсмайстри рекомендують новинку – Nuki Smart Lock (Австрия)

Треба зазначити, що сьогодні, взагалі, Smart Lock – це тренд сучасного стилю життя.

Мереже магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» пропонує сучасним споживачам Новинку – Електронний контролер Nuki Smart Lock Combo (Австрійського виробництва). Це комплект, який складється безпосередньо з контролера Nuki Smart Lock та мережевого концентратору NUKI Bridge, який надає унікальну можливість керувати контролером, електронним зчитувачем та пультом дистанційного керування віддалено з будь якої точки світу через мобільний додаток NUKI.
Опції відмикання: з мобільного додатку NUKI, за допомогою пульта дистанційного керування NUKI   FOB, за персональним кодом з електронного зчитувача NUKI Keypad.

Він сумісний з системами Smart Home: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa.
Він може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ, який вже знаходиться в, практично, будь-яких дверях. Його простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів.
Придатний для застосування  із силовими замками багатоспрямованого замикання.

Контролер NUKI  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смарфону або web-інтерфейс з ПК.
А за допомомогою спеціально пристрою NUKI Bridge можна налаштувати управління 4 дверима. Головна вимога, щоби контролери NUKI, які встановлені в усіх 4 дверях, знаходились в зоні дії 1 роутера, тому що NUKI   Bridge з’єднується з роутером по мережі WI-FI.

Що ж надає споживачеві використання системи NUKI???

Надає користувачу максимальну гнучкість та зручність в повсякденному користуванні, надвисоку ефективність адміністрування, надійний контроль та безпеку!!!

Ви сучасна людина? Тоді прямуйте до найближчого до вас магазину з монтажем «ЛоксМайстер»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *