ДОДАМО КОМФОРТУ У БЕЗПЕКУ !

На святкові дні у Києві відбулося відкриття чергового ресторану швидкого харчування «МакДональдз». Заклад знаходиться у історичній зоні нашого міста біля стін заводу «Арсенал». У киян та гостей нашого міста тепер буде нагода не тільки оглянуту красиві куточки Києва, а й сховатися від пекучого сонця у прохолоду залів ресторану та поласуватися чимось смачненьким.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» теж доклали зусиль, щоб персоналу ресторану працювалося більш комфортно. Були запропоновані та встановлені майстер-система на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro та електронні кодові замки.

Адже тільки майстер-система має суттєві переваги перед звичайним користуванням окремими замками. Її основна перевага полягає у тому, що система покликана не лише захистити майно від сторонніх, але й впорядкувати та розмежувати доступ уповноважених осіб на об’єкті. Саме майстер-система дозволяє її користувачам, відчиняти тільки ті двері куди вони мають доступ. При цьому самі працівники не можуть відкривати двері колег своїми ключами. Одним з головних критеріїв майстер-системи є те, що замість зв’язки ключів, користувач має тільки один ключ.

Фахівці з «ЛоксМайстер на Подолі» завжди готові запропонувати  та реалізувати різні варіанти систем надійної безпеки та захисту майна для будь-яких об’єктів, як громадських, так і приватної власності !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *