Розмір має значення!

Вирішили замінити серцевину замка? Перше, що Вас запитають продавці в магазині – це її розмір і симетрію.

Деколи це запитання заганяє в глухий кут пересічного покупця, адже він не спеціаліст в замковій сфері і такі технічні запитання ставлять клієнтів в незручне становище, бо виявляється, що по ключу, яким користується покупець, не можливо визначити розмір і симетрію серцевини.

Отже, якщо Ви все ж вирішили самостійно замінити серцевину, необхідно зняти існуючу серцевину і заміряти її розміри, як це показано на малюнку:

Але час диктує свої умови. Все більше людей змінюючи міста, орендують житло.  І не завжди орендодавці сумлінно ставляться до безпеки своїх клієнтів і обладнують замки вхідних дверей дешевими серцевинами в-ва Китай. І часто їх клієнти стають нашими, рятуючись від зловмисних проникнень крадіїв, які користуються якраз незнанням замкових технологій своїх жертв.

Тому у мережі ЛоксМайстер є сучасна пропозиція по серцевинам в системі Модуляр. Придбавши її, Ви зможете разом з нею подорожувати по країні і легко застосовувати її до замка в різні за товщиною двері. І в цьому знову ж таки Вам допоможе мережа ЛоксМайстер, яка допоможе змінити розмір серцевини до товщини існуючих дверей.

Якщо у Вас  нестандартний розмір серцевини XXL, то можливо Вам підійде наша акційна серцевина за ціною XS. Обрати можна тут.

Магазин ЛоксМайстер у м. Львів надає послуги по заміру, встановленню замкових систем, а також продає надійні та сучасні замкові технології європейський брендів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *