Локсмайстри рекомендують при втраті ключа замінити або перекодувати замок.

Припустимо, трапилась прикра подія. Ви загубили ключ. Добре, якщо він надійно лежить на дні водоймища, або загубився, як то кажуть, на природі, посеред високої трави.
Гірше, якщо його викрали … і зловмисникам відома ваша адреса.
Також, розглянемо інший, можливий варіант. У вас працював майстер, а ви, з певних причин не могли в цей час бути вдома і давали майстрові ключ, а той міг його передавати своєму помічникові. Отже, бачите, вибудовується цілий ланцюг з тих людей, хто бодай якийсь час, тримав при собі ваш ключ і міг зробити його дублікат.

Тож, повернемось до втрати ключа. Перше, що можна рекомендувати – це замінити замки, тобто замкові циліндри/секрети. Адже, ключ, в разі збігу кодової нарізки з кодуванням в середині циліндра, має змогу провернути його та відімкнути замок. Тому, в разі заміни замка, старі ключі вже не будуть працювати.

Але існує й інший варіант – це перекодування вашого циліндра, кажучи іншими словами, зміна його коду. Після цієї процедури старий ключ вже не будем відмикати замок, адже кодова нарізка на старому ключі не буде збігатись з кодовою комбінацією в середині секрета. Треба буде просто нарізати нові ключі.
Все це можливо, виходячи з конструктивних особливостей замкових циліндрів.
Всередині циліндру знаходяться, так звані кодові піни, які й задають його кодову комбінацію. Заміна цих кодових пінів призводить до зміни коду циліндра.

Проте, варто зазначити, що не всі циліндри можна перекодувати. Навіть не всі циліндри високого цінового сегменту. Перекодовувати можна тільки ті циліндри, які є сервіснопридатними, тобто підтримуються сервісом через спеціалізовані сервісні центри, які авторизуються компанією-виробником.
В таких сервісних центрах є в наявності всі необхідні частини для перекодування, які є фірмовими і постачаються компанією-виробником.

Такими центрами з сервісу продукції низки відомих світових марок, є магазини з монтажем мережі «ЛоксМайстер».
Тут ви зможете не тільки придбати якісні циліндри від ведучих світових виробників, а й провести їх повне сервісне обслуговування, у тому числі і перекодування. Для цього в кожному магазині працюють досвідчені фахівці з сервісу, які пройшли відповідну підготовку за програмами закордонних компаній-виробників.

Отже, перекодування циліндру в разі втрати ключа надасть вам наступні переваги:
– зекономить ваш час. Перекодування можна зробити безпосередньо в сервісному центрі, за вашої присутності, або фахівець зможе це зробити, приїхавши до вас;

– в разі втрати кодової картки від циліндра, ви зможете отримати нову картку після перекодування секрета;

– під час перекодування, наші спеціалісти проведуть й інші, супровідні сервісні операції, пов’язані з чисткою циліндра та замінять частини, які вийшли з ладу під час експлуатації;

– збереже ваш спокій в разі сумнівів щодо того, де і в чиїх руках наразі може перебувати втрачений ключ.

Отже, в разі втрати ключа, наполегливо радимо звернутись до найближчого до вас магазину з монтажем мережі «ЛоксМайстер» для заміни циліндра на новий, або перекодування наявного. Завжди раді допомогти вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *