Локсмайстри Рекомендують купувати замки в Україні, щоб уникнути проблем із сервісом замка.

З початком літнього сезону багато наших співвітчизників подорожують, а також виїжджають на заробітки до ближніх та дальніх країн.
Перебуваючи за кордоном, наші співвітчизники, звичайно задумуються над тим, як уберегти своє житло після повернення до дому. Адже ті, хто їздить на заробітки, привозять з сою чималі кошти. Так, наприклад, сума переказів заробітчан в Україну станом на 2019 рік (до початку пандемії) становила 7,7% ВВП України.
От і спокушаються наші співвітчизники та купують за кордоном циліндри/секрети відомих марок та привозять їх додому, щоби встановити в свої двері.
Ще відомий такий варіант, коли з нашими співвітчизниками, які працюють на будівництві, пропонують частковий розрахунок матеріалами, в тому числі і замками та циліндрами. І дехто з них завозить в Україну складні, патентовані циліндри та намагається їх розповсюдити через свої знайомих.

Існує й інший варіант, коли людина, що проживає за кордоном (на постійній основі, або тимчасово), хоче, з якихось причин, зробити ключ від квартири, де мешкає. З цією метою, люди приїжджають в Україну і звертаються до майстерень з виготовлення ключів з проханням зробити дублікат ключа.

Проте всі наші співвітчизники майже одразу стикаються з тим, що ключ виготовити не можливо за тієї простої причини, що в центрі з виготовлення ключів відсутні відповідні заготовки.
Адже, треба зрозуміти, що солідні компанії-виробники замкової продукції та високосекретних циліндрів застосовують різні заготовки для різних країн, а часом буває, і для різних регіонів в межах однієї країни.
Такі заготовки відрізняються різними параметрами:
– профілем ключа. Він визначається спеціальними канавками вздовж ключа, що розташовуються таким чином, щоби даний ключ входив тільки в шпарину циліндра з відповідним профілем;


– розташуванням інтерактивного елемента. Це спеціальний елемент, який встановлюється в ключ на заводі-виробнику з метою запобігання несанкціонованому виготовленню дубліката ключа. Такі елементи можуть мати різну форму (для різних країн) і розташовуватись в різних позиціях по довжині ключа.

– розташування спеціальної кодової нарізки. Це спеціальна кодова нарізка, яка виготовлена на заводі-виробнику, на спеціальному обладнанні і яку практично неможливо повторити на верстатах з на різки ключів. Нарізка може бути різної форми і розташовуватись в різних позиціях по довжині ключа.
Виготовляється, знову ж таки, для розмежування розповсюдження ключів по країнах/регіонах та для запобігання несанкціонованому дублюванню ключів.

В разі, якщо ви побажаєте виготовити дублікат ключа від помешкання, де ви проживаєте за кордоном, пам’ятайте, що, швидше за все, це ключ від системи Майстер-Ключ, власником якої є господар будинку. Такі ключі теж мають специфічний профіль, який недоступний для цілей широкого виготовлення дублікатів ключів. Плюс, виготовлення такого ключа в багатьох країнах призводить до цілком кримінальних наслідків.

Окремо хочеться сказати, що також не всі світові бренди замкових циліндрів завозяться в Україну (власне, як і в будь-яку іншу країну). А, отже, купивши такий циліндр, ви будете позбавлені можливості не тільки виготовити дублікат ключа (а багато європейських брендів продаються з 3-ма ключами), а й взагалі будете позбавлені будь-якого сервісного обслуговування.

Отже ми радимо вам купувати циліндри/секрети до ваших замків в Україні і тільки в авторизованих центрах з їх продажу, якими є мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер».
Купуючи у нас циліндрові механізми відомих марок ви отримуєте наступні вигоди:

  1. Ви завжди можете бути впевнені у вашій безпеці, адже купуєте циліндр в авторизованому центрі продажу.
  2. За необхідності ви завжди зможете замовити додатковий ключ, який буде виготовлений на фірмовому обладнанні, або на комп’ютеризованих верстатах за кодами заводу-виробника, з використанням вашої кодової картки авторизації власника.
  3. В разі втрати або викрадення ключа ви завжди зможе перекодувати циліндр та отримати новий комплект ключів разом із новою карткою власника.
  4. Ви завжди зможете провести будь-які сервісні операції, як то, чистка циліндра, заміна зношених елементів. І все це з використанням оригінальних запчастин.
  5. В разі втрати картки власника ви завжди зможете замовити її дублікат, за умови пред’явлення документу, що посвідчує вашу особу.

Для придбання оригінальних циліндрів від відомих виробників в авторизованих центрах продажів, запрошуємо вас в найближчий магазин з монтажем мережі «ЛоксМайстер»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *