Локсмайстри рекомендують власникам нових квартир перевірити двері та замки на відповідність сучасним вимогам безпеки.

Нарешті настає радісний момент, коли ви, попри всі економічні та технічні труднощі, стали власником нової квартири. Звичайно, перше, що ви робите приступаєте до її облаштування.
Проте є ще один момент, на який хотілось би звернути увагу. А саме на замки. Чи відповідають вони сучасним вимогам безпеки?
Справа в тому, що в переважній більшості, забудовники укладають з виробниками дверей металевих контракти на поставку дверей недорогого сегменту. При цьому, вони, перш за все, керуються здешевленням вартості квадратного метру житла, яке виставляється на продаж.
Відповідно, в двері невисокого цінового сегменту, встановлюються недорогі (читай не дуже якісні) замки та циліндри (лічинки, секрети). Секрети, що встановлюються в такі двері, в основному, це циліндри невисокої секретності і стійкості до відкривання методом маніпулювання (відмичками).
На додаток, такі циліндри, що встановлюються в двері новобудов, не захищаються броненакладками, а отже, двері можуть бути також відкриті методом вандального зламу лічинки.

Другий етап перевірки безпеки ваших дверей – це перевірка, власне, замка. Адже, якщо замок не якісний (виготовлений з неякісних матеріалів), то з плином часу, він може банально зламатись. І одного чудового дня, прийшовши втомленим з роботи, ви не зможете відімкнути ваші двері. Навіть маючи якісний циліндр в замку, який захищений броненакладкою!
Це тому, що не буде діяти сам механізм замка.
А уявіть собі ситуацію, коли дитина, яка прийшла зі школи раніше, ніж ви з роботи, вимушена буде тривалий час чекати під дверима, або вештатись вулицями, замість того, щоби вчити домашні завдання!

І, останнім етапом, треба перевірити самі двері. Тому що часом забудовник встановлює в квартири двері протипожежні, які не є стійкими до зламу, або, як сказано раніше прості металеві двері, які теж є дверима, як то кажуть, від чесних людей.
Тому, якщо у вас встановлені дуже прості двері – ви теж в зоні ризику. І тут варто розглянути проблему комплексно. Тобто, замінити двері на нові, в яких вже будуть встановлені якісні замки та циліндри, захищені броненакладками.
Проте, якщо встановлені у вас двері задовільної якості, але не влаштовує їх дизайн, то це можна виправити, встановивши на двері декоративні накладки, які будуть пасувати до дизайну та опорядженню вашої оселі.

Ще хотілось би звернути увагу на необхідність встановлення замків додаткових. В них бажано застосовувати циліндри, які будуть відмінні від циліндру, встановленого в основний замок. Це значно підвищить безпеку ваших дверей. Адже різні за конструкцією системи замикання передбачають різні підходи до їх відмикання і застосування різних інструментів.  Тому, зловмисники часто не готові до таких викликів.

Може постати питання, для чого все це? А от про що йде мова. Облаштувавши своє житло, ви закупите туди нову, якісну побутову техніку, зберігатимете в оселі певні цінності. Та й просто побажаєте знайти спокій в рідному гніздечку для себе і своєї родини. Адже ви так мріяли про це!

Отже, провівши аудит замків і дверей в новій квартирі та зробивши певні дії щодо виправлення ситуації, ви зможете:
– бути спокійним за власне майно;
– бути спокійним за своїх рідних та дітей;
– отримати двері потрібного дизайну, який буде в гармонії з опорядженням квартири.

Може, знову ж таки, постати питання. А що робити, якщо я не маю достатньої кваліфікації і досвіду для оцінки ступеню захисту своїх дверей?
Для цього вам потрібно звернутись в найближчий до вас магазин з монтажем мережі «ЛоксМайстер». Наші кваліфіковані спеціалісти завжди зможуть виїхати до вас, оцінити наявні замки та двері і запропонувати вам рішення з безпеки, виходячи з ваших побажань та фінансових можливостей.
Чекаємо на вас в магазина мережі «ЛоксМайстер».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *