Локсмайстри рекомендують раз на 5 років перевіряти свої замки на відповідність вимогам безпеки сьогодення.

Стрімкий розвиток технологій не обходить і продукцію безпечного замикання. Вона стає більш надійною, складною, «розумною» і дружньою до споживача. Деякі замки можна вже відчиняти за допомогою мобільного телефона.

Пройшло якихось десять років і засоби замикання пройшли шлях від старого «бабусиного» механічного ключа з простою нарізкою, що входив в циліндр у вертикальному положенні, до сучасних ключів систем, як наприклад, NUKI та CLIQ, які працюють з мобільними додатками і зберігають інформацію про дії користувача в хмарному сховищі.
Та й суто механічні системи замикання не стояли на місці. Вони теж пройшли певний шлях еволюції від простих, що керувались звичайним ключем «англійського» типу до складних циліндрових механізмів зі складними патентованими ключами, які не можливо виготовити методом простого копіювання на механічних верстатах-дублікаторах, а лише на сучасних комп’ютеризованих верстатах, за кодами нарізки, які надаються фірмою-виробником замкових циліндрів.

Проте, нажаль не стоїть на місці і кримінальний елемент. Разом із розвитком пристроїв замикання, постійно вдосконалюються і засоби їх несанкціонованого відкриття.
Таким чином, ті замки, які були безпечними десять, а зараз вже можна казати і п’ять років тому, сьогодні вже можуть не виконувати належним чином функцію захисту.

Саме тому ми радимо споживачам, власникам майна, господарям осель, раз на 5 років перевіряти свої пристрої замикання на відповідність сучасним вимогам безпеки. І, в разі, якщо вам не байдуже ваше майно і ваш спокій, замінити застарілі замикаючі пристрої на більш сучасні, які відповідають вимогам забезпечення безпечного замикання сьогодення.
Зробити це можна, завітавши в найближчий до вас магазин з монтажем мережі «ЛоксМайстер», де вам нададуть консультацію кваліфіковані фахівці.

Щоби більш наочно зрозуміти еволюцію пристроїв замикання, пропонуємо вам переглянути короткий відеоролік:

Отже, ми бажаємо вам безпечного життя і чекаємо на вас в найближному до вас магазині мережі ЛоксМайстер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *