СЕЙФ-це не розкіш, а вимога часу!

Останнім часом сейфи для дому — це не предмет розкоші і не показник добробуту людини, а лише зручний інструмент для гарантії безпеки особистих речей і матеріальних цінностей.

Для чого потрібний сейф?

При зберіганні великої суми грошей виникає питання її безпеки. Також сейф знадобиться, якщо у вас є дорогоцінності, які підлягають окремому зберіганню, а також сильнодіючі медичні препарати.

Сейфи є необхідною умовою безпеки при зберіганні вогнестрільної зброї вдома. В такому випадку свій вибір треба зупинити на спеціалізованому сейфі для зброї.

Сейф ідеально підходить для зберігання документів. В такому випадку, вони не забрудняться, не загубляться, не згорять, дитина не розкидає їх і не порве.

В цілому, сейфи для дому – це ідеальне рішення для всіх, хто хоче обмежити доступ до свого майна — грошам, документам, прикрасам та іншим предметам, конфіденційність яких ви хотіли би зберегти.

Вибір замка на сейфі буде залежати від того наскільки часто ви будете їм користуватись. Для частого використання краще всього підійде механічний ключ. Але електронний кодовий замок складніше зламати, а ще складніше не знаючи коду відкрити сейф з механічним кодовим замком.

Корисні поради:

Якщо у вас сейф з ключами, один з ключів необхідно сховати (але не в сейф, як це чомусь робить більша частина власників сейфів).

Щоб легко запам’ятати пароль, можна вибрати набір чисел, який викликає у вас асоціації. Але не ставте кодом номер телефону, дату народження, номер машини, індекс і решту наборів чисел, які може знать зловмисник.

Обов’язково зафіксуйте сейф або прикріпіть до підлоги, або до стіни. Кріпити сейф рекомендується до бетонної поверхні сталевими болтами, які витримують велике навантаження.

У магазині ЛоксМайстер у м. Львів ви зможете отримати кваліфіковану консультацію і придбати сейф для ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *