“ЛоксМайстер Академмістечко” був нагороджений “УЛФ-Трофі” на річних зборах УЛФ

Загальні Збори Української Локсмайстер Федерації відбулися в Києві 12 липня в конференц-залі «Червоний» готелі «Братислава».
 
Зібрання розпочалося зі звіту президента Правління УЛФ Іллі Воїнова, в якому він розповів про результати 10-річної роботи УЛФ на благо суспільства. Також підняв актуальні на сьогодні питання, які полягають у тому, що члени УЛФ повинні бути ближче до українського споживача. Будучи фахівцями високого рівня, члени УЛФ пропонують не тільки якісні продукти безпеки, але й забезпечують професійне встановлення і подальше сервісне обслуговування.
 
Президент Правління УЛФ Ілля Воїнов презентував оновлений сайт Української Локсмайстер Федерації з функціями пошуку членів УЛФ, згідно розподілу за сферами діяльності та регіону України.
 
 
Також Ілля Воїнов окремо зазначив, що особливу увагу необхідно приділяти підвищенню професійного рівня за рахунок навчання локсмайстрів для того, щоб надавати українському споживачеві послуги високої якості.
 
Під час святкування дня Локсмастера новим членам УЛФ були вручені посвідчення члена Української Локсмайстер Федерації. А також вручено знак «УЛФ-Трофі», яким відзначаються члени УЛФ за найкращі інсталяції засобів безпеки сезону. У цьому році відзнакою «УЛФ-Трофі» був нагороджений магазин мережі «Локсмайстер Академмістечко»! Вітаємо хлопців і віримо, що рівень реалізації об’єктів буде зростати, а з ним і професіоналізм галузі в цілому.
 
Учасники зустрічі відзначили, що проривом року стала презентована електронна версія журналу «Замки і Ключі» № 5/2014, який незабаром буде доступний для читання на планшетах, що працюють на операційних системах іOS та Android.
 
Стилістика і виклад матеріалів видання сплановані у форматі, який є доступним не тільки для фахівців галузі, але й для пересічних громадян, які цікавляться питаннями безпечного замикання. У рубриках журналу «Замки і Ключи» можна знайти й інтерв’ю з зірками, й історичні питання розвитку галузі безпеки.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *