«ЛоксМайстер Київ-Центр» забезпечує максимальний захист дверей

Статистика квартирних крадіжок як в Києві, так і в Україні в цілому вкрай невтішна, тому і у мешканців багатоповерхівок, і у власників заміських будинків виникає цілком очевидне бажання захистити власне майно у максимально можливий спосіб. 

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» надає своїм клієнтам весь комплекс послуг: консультації з питань безпеки, продаж продукції безпечного замикання і контролю доступу провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®, професійний монтаж, ремонт, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т. п. Отже, висококваліфіковані спеціалісти мережі «ЛоксМайстер» завжди готові запропонувати найкращі комплексні рішення, що забезпечують найвищий рівень захищеності, а також здійснити сервісне обслуговування встановленої продукції.
 
Нещодавно  в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» (м. Київ) звернувся клієнт з проханням встановити максимально можливий захист на його двері. Після виїзду на консультацію майстра магазину було прийняте рішення посилити вхідні двері шляхом встановлення наступного комплексного рішення: замкових циліндрів Abloy® Protec2, захисної фурнітури ROSTEX® R4 UNIVERSAL та захисного протектора ESETY by MUL-T-LOCK® DIN A615. Таким чином, вдалося повністю захистити існуючі двері, адже вся запропонована продукція повною мірою відповідає найсучаснішим вимогам безпеки.
 
 
Циліндри ABLOY® Protec2 (аблой протек2) (Фінляндія) – новітня розробка на основі використання у циліндровому механізмі ротаційних дисків. Унікальні функції в сегменті високої безпеки забезпечуються використанням профілю ключа з інтерактивним елементом (кулькою), запатентованим до 2030р., а також системи захисту циліндрового механізму від зношування AWS, що мінімізує тертя між елементами в циліндрі та ключем. Для циліндрів Protec2 також доступний електромеханічний контроль доступу в системі ABLOY® Protec2 CLIQ
Циліндр Abloy® Protec2 – втілення високої секретності, зносостійкості і простоти в експлуатації, який також легко інтегрується в системи «Майстер-ключ» і «Один ключ для всіх». 
 
ROSTEX® R4 UNIVERSAL (Чехія) – захисна фурнітура, що є взірцевим елементом комплексного захисту приміщення. Якість матеріалів, власні ефективні  конструктивні рішення, різноманітний дизайн та кольорове оздоблення роблять ROSTEX® позаконкурентним продуктом безпеки.
 
Основні переваги захисної фурнітури ROSTEX® R4 UNIVERSAL:
 3-й клас безпеки;
 Матеріал: нержавіюча сталь;
 Плата, що захищає корпус замка;
 Загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання;
 Різноманітні варіанти обробки (хром, хром матовий, титан PVD, коричнева порош-кова фарба).
 
  
Захисні протектори (інакше кажучи, «броненакладки»)  ESETY by MUL-T-LOCK® забезпечують надійний захист циліндрів додаткових замків, а також основних замків у разі їх встановлення з роздільними ручками інших виробників. Захисний протектор є невід’ємним елементом захисту секретної частини замкового механізму від зламу. А завдяки різним варіантам оздоблення захисні протектори ESETY by MUL-T-LOCK® органічно поєднуються з дизайном вхідних дверей та внутрішнім інтер’єром.
 
 
Серед головних переваг захисного протектору ESETY by MUL-T-LOCK® DIN A615:
 Найвищий ступінь захисту, який досягається завдяки врізанню протектору при монтажі безпосередньо в полотно дверей, що унеможливлює його збивання молотком чи відривання ломом;
 Матеріал виготовлення: загартована сталь, а матеріал телескопічного кільця: сталь;
 Різноманітні варіанти обробки (латунь полірована, хром полірований, сатин хром, бронза);
 Країна-виробник: Італія.
 
Отже, клієнт залишився повністю задоволеним встановленим комплексним рішенням, в якому вдало поєднані найсучасніші продукти безпечного замикання, а фахівці магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр», в свою чергу, з питань безпеки радять звертатися лише до професіоналів, які гарантують належну якість продукції та сервісного обслуговування на довгі роки!
 
 

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!

Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *