Вхідні протизламні двері захищають Ваш спокій!

Надійний захист оселі починається з правильного вибору вхідних дверей, адже саме характеристики дверей, їх якість та стійкість, визначають рівень безпеки помешкання.  

 
В мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент вхідних дверей вітчизняного і іноземного виробництва, які відрізняються підвищеними характеристиками міцності завдяки використанню високоякісних матеріалів та комплектуючих. А доукомплектація їх продукцією безпечного замикання найкращих світових виробників, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX® дозволяє перетворити будівлю у справжню неприступну фортецю.
 
Дбаючи про клієнтів, наші фахівці готові запропонувати відмінні рішення як за рівнем безпеки, так і за ціною, адже наша робота завжди заснована на індивідуальному підході.
Серед вітчизняних виробників протизламних дверей, представлених в мережі «ЛоксМайстер», чільне місце посідає компанія «Сталь-М» – провідний вітчизняний виробник металевих дверей, що мають чи не найкраще на сьогодні співвідношення «ціна-якість». 
 
 
Вхідні двері «Сталь-М» користуються незмінно високою популярністю  серед покупців мережі «ЛоксМайстер». Зокрема, фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер» (м. Львів) нещодавно встановили   протизламні двері «Сталь-М» в одну з новобудов міста Львова в районі "Будинку меблів". Після консультації з клієнтом, спеціалісти магазину «Галицький ЛоксМайстер» запропонували посилити двері, встановивши високобезпечну продукцію: основний замок 4-направленого замикання MUL-T-LOCK® M267, захисну фурнітуру ROSTEX® R4 (Чехія) і головну «родзинку» системи захисту – наднадійний замковий циліндр ABLOY® Protec2.     
 
А щоб двері виглядали ефектно та дорого, «Галицький ЛоксМайстер»  запропонував перевірене рішення: декорування дверного блоку і бічних накладок МДФ ізраїльською ПВХ-плівкою Vinorit®. Таким чином, клієнт отримав не лише комплексне рішення, що забезпечує відмінну безпеку, а й, що також досить важливо, – стиль та декор світового рівня!
 
 
«Сталь-М» – провідний український виробник металевих дверей, що відповідають усім встановленим стандартам якості, довго і надійно служать та гарантовано виконують свою основну функцію: захист будь-якого приміщення.
 
Висока якість дверей «Сталь-М» визначається наступними характеристиками:
 Належний рівень теплоізоляції та захисту від шуму;
 Стійкість до зламу;
 Відмінні антикорозійні властивості, що забезпечуються спеціальним захисним покриттям;
 Стійкість до перепадів температури, високої вологості, атмосферних опадів;
 Безпечність та легкість у користуванні;
 Міцність і довготривалий термін експлуатації;
 Оптимальне співвідношення ціни та якості.
  
То ж всі вимоги клієнта: висока безпека, елегантний вигляд і оптимальне співвідношення «ціна–якість» завдяки наявній в асортименті продукції вдалося повністю виконати, забезпечуючи безпеку та надійність експлуатації на довгі роки.
 
В разі потреби кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові прийти на допомогу, надаючи повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *