Локсмайстер на Палладіна реалізував чергове завдання з організації СКД «Альтіс Холдінг»

Відділ корпоративних продажів магазину Локсмайстер на Палладіна продовжує співпрацю з відомими українськими будівельними компаніями.
 
В черговий раз до фахівців мережі звернулася компанія Альтіс Холдінг, відома реалізованими загальноукраїнськими проектами, серед яких – лише у столиці – житловий комплекс бізнес-класу "Парус", торгово-розважальні центри "Магелан","Караван","Квадрат", "Ультрамарин", "Сады Победы", "Аладін", METRO Cash and Carry та багато інших.
 
Раніше локсмайстри вже співпрацювали з Альтіс Холдінг над проектом нового пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту у Львові, де встановили СКД на базі електромеханічних замків ABLOY (аблой) та електромагнітних замків YLI (ілі).
Цього разу представники Альтіс Холдінг звернулися для реалізації СКД у власному офісі.
Компанія переїхала у власними зусиллями збудований офіс, де виникла необхідність забезпечення СКД для суцільноскляних дверей. Рішення повинно було відповідати заявленим вимогам, серед яких – естетичність, надійність та безпека. Оптимальною рішенням поставленого завдання стала продукція німецького бренду EffEff (еф еф). Саме ця компанія є світовим лідером з виробництва електрозащіпок, де чільне місце відведено для скляних дверей. З асортименту обрали нормальновідчинену електрозащіпку EffEff (еф еф) моделі 934 (914). Механізм защіпки професійно вмонтували в нижню частину рами. Дане рішення оптимально задовольнило вимоги замовника.
Мережа магазинів Локсмайстер щиро вітає Альтіс Холдінг з новосіллям та докладатиме максимум зусиль, аби за допомогою найсучасніших технічних засобів та високопрофесійної команди знайти рішення для кожного об’єкта.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *