«ЛоксМайстер на Печерську» презентує захисні решітки ShikMETAL® у новому дизайні!

Розсувні сталеві решітки  – надійний додатковий захист об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Встановлені у віконні прорізи (в зовнішніх стінах), вітрини та дверні отвори (в зовнішніх чи внутрішніх стінах), вони стають незламною перешкодою на шляху зловмисників, ефективно запобігаючи несанкціонованому проникненню та посилюючи рівень безпеки об’єктів. 

У мережі «ЛоксМайстер» представлені розсувні системи для захисту вікон, дверей, балконів, та інших перегородок у приміщенні об’єкту від найкращого українського виробника – компанії ShikMETAL
 
Ми раді повідомити, що асортимент   розсувних захисних сталевих решіток, на додачу до решіток з класичним типом пантографів, нещодавно поповнився моделями з новим типом пантографів: «Косий ромб», «Овал» та «Бубна»!
 
Отже, тепер вибір решіток розширився до 4 моделей і здатний задовольнити потреби найвибагливіших покупців!
 
 
Захисні решітки з новим типом пантографів вже змонтовані у нашому новому магазині «ЛоксМайстер на Печерську» на вулиці Академіка Філатова 2/1 у новопобудованому житловому комплексі «Французький квартал» , то ж всі бажаючі мають унікальну можливість ознайомитися з новими решітками в реальних умовах та замовити їх!
 
Розсувні сталеві решітки  української компанії ShikMETAL – це досвід двох десятків років виробництва захисних розсувних ґрат в Україні, в основі якого закладені відроджені ідеї виготовлення перших розсувних ґрат минулого, що з’явилися в Австрії на початку ХХ ст. В основі конструкції виробу знаходиться сучасна технологія-нащадок давнього безрамкового австрійського механізму.
 
 
Захисні розсувні ґрати виготовляються з якісної сертифікованої сталі, індивідуально під вимоги кожного об’єкту та встановлюються всередині приміщень, у відповідності з усіма вимогами охоронних та банківських норм безпеки (у конструкції виробу не використовуються пластикові чи алюмінієві елементи).
 
Основні переваги розсувних решіток ShikMETAL (ШикМетал):
 Досконале поєднання традицій і сучасних технологій безпеки;
 Компактність: монтаж розсувних ґрат у віконних прорізах чи дверних отворах не відобразиться на обсязі корисного простору;
 Прозорість: не створюють перешкод для проникнення світла та провітрювання приміщень;
 Естетичність: конструкція розсувних ґрат не порушує цілісного дизайну інтер’єру та ергономіки приміщення;
 Універсальність: розсувні ґрати можна встановити як у віконних прорізах, так і в дверних отворах, у сходово-ліфтових вузлах тощо;
 Проста та комфортна експлуатація.
  
Замовити розсувні сталеві решітки легко: просто зверніться до найближчого магазину «ЛоксМайстер» і кваліфіковані спеціалісти нададуть усі необхідіні  консультації щодо захисних решіок ShikMETAL та іншої продукції безпеки, підберуть найкращій для Вас варіант та оперативно виконають встановлення замовленої продукції.
 

 

Розсувні сталеві решітки  української компанії ShikMETAL – це європейська якість за доступною ціною!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *