ЛоксМайстер на Печерську співпрацює з БЦ IQ-центр!

Ми раді повідомити, що менеджери по роботі з корпоративним об’єктами ЛоксМайстер на Печерську нещодавно закінчили установку та пусконаладку для IQ-центру- бізнес-центру (БЦ) класу А+ у Печерському районі м. Києва, девелопером якого виступила група компаній KAN Development – лідер на ринку девелоперських послуг і будівництва України.


IQ Business Center обладнано найсучаснішими системами контролю доступу, побудованими з використаннямелекторомагнітних замків та дверної автоматики АBLOY®, електроригельних замків YLI®, врізних дверних дотягувачів RYOBI®, а також автоматизованої електронної системи контролю ключів KeyWatcher®TOUCH.

Поряд з обладнаннях БЦ системами контролю доступу, дизайнери центру при оздобленні внутрішніх приміщень використали кам’яний шпон SlateStone®.

Отже, співпраця з IQ Business Center засвідчує, що фахівці магазину ЛоксМ айстер на Печерську можуть надати повний комплекс рішень як в галузі безпечного замикання, так і декору, забезпечуючи найкращі об’єкти найсучаснішою продукцією безпеки та стилю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *