Скажи мені, які в тебе двері або популярно про недоліки масових дверей

«ЛоксМайстер» – єдина в Україні мережа магазинів – локсмайстер-центрів, яка вже протягом 15 років пропонує, встановлює і обслуговує продукцію безпеки в усіх регіонах України. 

Тому не дивно, що наших фахівців дуже часто запрошують на консультацію з питань безпеки як приватні особи, так і представники бізнесу, а також державні установи.
 
 
Як свідчать фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» (м Дніпро), частим явищем останнім часом є виїзні консультації з питань заміни замків у вхідних дверях у квартиру.
 
Як показує практика, в більшості випадків, це, як правило, нові фабричні двері, встановлені кілька років тому, з акуратним і красивим зовнішнім виглядом, «одягнені» в МДФ-накладки. Такі вхідні двері зазвичай оснащені двома замками, антизрізами. У той же час, детальний аналіз подібних дверей дозволяє виявити такі недоліки: 
     
► Основний замок, як правило, простий сувальдний, зламується досить легко, не вимагаючи від зломщика високого рівня «кваліфікації»;
► Додатковий замок – під циліндр, однак циліндр не захищений якісною броненакладкою, що автоматично знецінює даний замок, так як зламати його також не складе труднощів.   
   
Треба сказати, що «щасливі» володарі подібних «броньованих» дверей – потенційні легкі жертви домушників.
  
А щоб у кожної подібної сумної історії був щасливий кінець, необхідно відразу модернізувати двері до належного рівня захисту. Фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» рекомендують власникам подібних дверей не сліпо вірити в «казки» про броньовані двері, почуті при її покупці, а вчасно – ще до візиту небажаних гостей – усунути за допомогою фахівців мережі «ЛоксМайстер», усі діри у зламостійкості, допущені через халатність і непрофесіоналізм виробника.
 
Безумовно, кожні двері дуже індивідуальні, однак найбільш ефективним варіантом, що забезпечує найкращий захист, є застосування комплексних рішень, які поєднують високоякісні замки, замкові циліндри, захисну фурнітуру. У магазинах "ЛоксМайстер" представлений асортиментний ряд більше 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®, що дозволяє підібрати оптимальне рішення, виходячи з індивідуальних потреб кожного клієнта. Крім безпосередньо продажу, фахівці мережі «ЛоксМайстер» професійно змонтують і, в разі необхідності, відремонтують Ваші засоби безпеки, виготовлять ключі, виконають перекодування замків, установку вхідних дверей і т.п.
 
Ми цінуємо і поважаємо довіру кожного клієнта, оперативно реагуючи на всі звернення.
 
 
А які двері встановлені у Вашій квартирі? Якщо є щонайменший сумнів щодо рівня захисту власних дверей, звертайтеся у магазини мережі «ЛоксМайстер». Наша команда завжди до Ваших послуг!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *