Локсмайстер на Подолі запрошує на виставку InterBudExpo 2013

Локсмайстер на Подолі приймає участь у міжнародній виставці InterBudExpo 2013, що відбудеться у КиївЕкспоПлазі з 26 по 29 березня.


InterBudExpo 2013 стане чудовою нагодою познайомити і учасників, і відвідувачів з продукцією безпеки та її перевагами. Кожен, кому стане цікавою тематика безпечного житла, зможе отримати кваліфіковану консультацію локсмайстрів прямо на місці.


Фахівці Локсмайстер акцентуватимуть увагу на необхідності забезпечення надійного констурктиву вхідних дверей, який одночасно можна поєднувати із вишуканим декором.


На стенді Локсмайстер відбудеться акція, у результаті якої переможці отримають безкоштовну послугу з виготовлення ключів та значну знижку на придбання деяких видів продукції у мережі магазинів. Для спростування інформації про можливість впливу на високосекретні замки рідкого азоту, на стенді проведуть випробування. Навісний замок ABLOY (аблой) буде занурено у резервуар з рідким азотом, після чого будуть перевірена стійкість металу до руйнування цим способом. Так фахівці Локсмайстер планують черговий раз акцентувати увагу аудиторії на виключній стійкості продукції фінського бренду до будь-яких несприятливих проявів.


Будемо раді вас бачити на стенді Локсмайстер на InterBudExpo 2013.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *