«ЛоксМайстер Прикарпаття» – Ваш надійний партнер з дублювання автомобільних ключів!

Яким би надійним не був автомобільний ключ, від можливості його зламати або загубити не застрахований жоден водій. Саме тому так важливо мати запасний комплект ключів до автомобіля, який стане у пригоді за такої ситуації. Якщо раніше ключ з чіпом можна було замовити лише безпосередньо на сервісі офіційного дилерського центру, то тепер, завдяки розвитку сучасних технологій, виготовити  його можна і в мережі магазинів «ЛоксМайстер»

Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» можуть виготовити як найпростіші механічні автомобільні ключі, так і найсучасніші ключі запалювання з транспондером (мікрочіпом) на базі обладнання та бланків ключів KEYLINE® (Італія). Крім того, на базі оригінальних автомобільних бланків, можливе виготовлення дублікатів автомобільних ключів з транспондером. Для шанувальників вишуканих автомобільних ключів в наявності є автомобільні ключі з викидним лезом. Також можливо виконати ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа. 
 
 
Послуга  з виготовлення дублікатів автомобільних ключів користується популярністю у клієнтів мережі магазинів «ЛоксМайстер». Насамперед їх приваблює оперативність та якість виготовлення дублікатів, адже копія виготовляється відразу на місці після звернення клієнта в магазин. Саме так нещодавно фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) зробили копію автомобільного ключа з чіпом до автомобіля PEUGEOT 308. Причиною звернення клієнта стала відсутність запасного ключа при купівлі автомобіля. Отже, у випадку втрати він ризикував позбутися можливості повноцінного користуватися власним автомобілем. Фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» завжди раді допомогти, тому відразу після звернення зробили та запрограмували дублікат ключа на високоякісній італійській заготовці KEYLINE®. Отже, новий ключ не лише відмикає механічну частину замка, а ще й спрацьовує в електронній частині, керуючи імобілайзером автомобіля, без якої автомобіль неможливо завести.
 
 
KEYLINE® – провідний італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів. Компанія є відомим на світовому ринку виробником бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.
 
Компанія KEYLINE® – це:
 Відомий світовий виробник і постачальник високотехнологічної продукція для дублювання автомобільних ключів;
 Підприємство, яке завдяки постійному удосконаленню технічної бази протягом усього періоду свого функціонування забезпечує стале динамічне зростання;
 Сертифікація продукції згідно європейських стандартів. 
  
Перевіривши новий ключ в машині на спрацювання в замку запалювання, фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» лишилися задоволені як успішним спрацюванням як механічної, так і електронної частин, а клієнт – швидкістю і якістю виготовлення та сучасним дизайном  дубліката ключа.
 

 

Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» рекомендують виготовляти дублікати автомобільних ключів виключно в спеціалізованих центрах, оснащених сучасним професійним обладнанням, з використанням заготовок ключів від провідних світових виробників. Лише в цьому випадку можна бути впевненим у якості дублікату та безпечності самої процедури копіювання.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *