Одеська обласна фітосанітарна лабораторія – новий партнер «Південного ЛоксМайстра»!

Розробка і реалізація ефективної системи контролю доступу – завдання не з простих. Воно вимагає наявності не тільки відповідного досвіду і знань, а й розуміння практичних особливостей функціонування подібних систем.

Мережа магазинів «ЛоксМайстер», працюючи на українському ринку безпеки вже понад 15 років, зуміла набути унікального досвіду успішного здійснення подібних проектів. За роки роботи нашими клієнтами стали заводи, банківські установи, готельні комплекси, спортивно-розважальні споруди, аеропорти, стадіони, найбільші торговельні центри в Україні – це далеко не повний перелік компаній та організацій, де встановлені та ефективно працюють СКД, розроблені нашими фахівцями.
 
Нещодавно цей перелік клієнтів поповнився ще одним. Нашим черговим клієнтом стала Одеська обласна фітосанітарна лабораторія, для якої провідний локсмайстер-центр м. Одеси – «Південний ЛоксМайстер» – розробив і реалізував систему контролю доступу.
 
 
Виходячи з того, що завдання полягало в простому розмежування доступу для двох дверей, вхід в які буде здійснюватися виключно персоналом за безконтактними картками, а вихід – простим натисканням ручки дверей, фахівці магазину «Південний ЛоксМайстер», після детального ознайомлення з об’єктом і відповідних консультацій, запропонували СКД на базі контролера ROSSLARE® AC-C32 (Ізраїль).
 
Окрім контролера, при побудові СКД використовувалися електромеханічні защіпки Eff-Eff® 115 (Німеччина), механічні замки для профільних дверей Santos® Profile Lock 720 (Іспанія), високоякісні замкові циліндри MUL-T-LOCK® 7×7, а також надійна фурнітура для міжкімнатних дверей ROSTEX® 804 з зовнішньої фіксованою ручкою.
 
Автономний внутрішній контролер ROSSLARE® AC-C32 – головний пристрій СКД, що поєднує властивості контролера, зчитувача і кодової клавіатури і є надійним та ефективним рішенням за співвідношенням «ціна-якість», що забезпечує вхід в приміщення як за безконтактною карткою, так і за кодом. ROSSLARE® АС-С32 забезпечує зручність і гнучкість функціонування об’єкта, дозволяє організувати розмежування і контролювати доступ як на комерційних об’єктах, так і в приватних приміщеннях.
 
 
Високоякісні компоненти, що використовуються при побудові СКД, забезпечують високу надійність роботи, що дуже важливо для ефективного функціонування лабораторії.
 
В результаті, клієнт отримав сучасну надійну СКД, яка дозволяє йому ефективно управляти доступом в приміщення великої кількості співробітників, забезпечивши тим самим якісно новий рівень безпеки об’єкта, а «Південний ЛоксМайстер» – ще одного задоволеного клієнта, який гідно оцінив переваги сучасних високих технологій безпеки .
 

 
Нагадуємо, що кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання і контролю доступу, а й надають повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т .п., тому Ваш об’єкт завжди буде під повним контролем!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *