«ЛоксМайстер» радить: «ключ-ключ» або «ключ-тумблер».

Багато відвідувачів мережі магазинів «ЛоксМайстер» часто задають питання, що краще: замковий циліндр «ключ-ключ» або «ключ-тумблер»?

У мережі «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент замкових циліндрів провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY® в різних варіантах виконання, тому дане питання для покупців є досить актуальним.
 
Слід зазначити, що циліндр є важливою складовою частиною не тільки вхідних або міжкімнатних дверей. Личинка замка є необхідною складовою замків в сейфах, депозитних комірках, вантажних відсіках автомобілів. Виробники циліндрів мають велику кількість типів і розмірів серцевин. Довжина може варіювати від 54 до 160 мм. Циліндри можуть бути симетричними і зі зміщенням, крок збільшення розмірів циліндра може бути 1, 2, 3, 5 мм, з тумблером або без нього.
 
У зв’язку з цим фахівці магазину «Південний ЛоксМайстер» (м. Одеса)  вирішили поділитися своєю мудрістю з тими клієнтами, які ще не визначилися для себе, який варіант циліндра обрати.
 
В першу чергу, циліндр «ключ-тумблер» призначений для зручності. Бо Ви можете спокійно, без використання ключа, закрити двері в квартирі. Причому циліндр через таку модифікацію не втрачає свою секретність.
 
Але для забезпечення повноцінного захисту такого замкового циліндра все ж є невеликий секрет. Циліндр «ключ-тумблер» має сенс ставити, якщо у Вас вже стоїть, крім цього, ще й інший замковий циліндр з системою «ключ-ключ».
 
Пояснюється все досить просто: якщо зловмисник проникає до Вас в приміщення через вікно, а у Вас стоїть один замок з циліндром «ключ-тумблер», то йому не важко буде відкрити двері зсередини, і винести все, що, на його думку, "погано "лежить.
 
З замковим циліндром з системою «ключ-ключ» таких проблем не виникне, оскільки відкрити такий циліндр без ключа не вдасться. Хоча, на думку деяких клієнтів, користуватися таким циліндром менш зручно.
 
Секретність і зламостійкість, зносостійкість і стійкість до маніпуляцій – ось далеко не повний список вимог, яким має відповідати личинка замка.
 
 
Всім вищевказаним критеріям відповідає циліндр виробництва компанії MUL-T-LOCK. Личинка замка від MUL-T-LOCK® має клас секретності від Standard до High Security. Циліндр ізраїльського виробництва відрізняється високою секретністю, максимально точним виготовленням комплектуючих, широкими можливостями "мастерізаціі" і сервісного обслуговування. У MUL-T-LOCK® застосовуються патентовані технології. Циліндр MUL-T-LOCK® має в основі технологію телескопічних пінів для найвищої секретності, титанові стрижні для захисту від висвердлювання і ряд інших захисних рішень для забезпечення надійності виробу. Личинка замка виробництва MUL-T-LOCK® відповідає європейському стандарту EN 1303. Циліндри MUL-T-LOCK® постійно удосконалюються технологічно, завдяки чому зростає рівень їх захисних властивостей.
 
Циліндри ABLOY® є найкращим рішенням для замикання дверей на об’єктах з високими вимогами до безпеки і екстремальними умовами експлуатації.
 
«Екстремальна надійність» – слоган виробника, який найбільш яскраво відображає головні якості продукту. Циліндри ABLOY® відмінно функціонують в будь-яких умовах навколишнього середовища. Завдяки унікальній дисковій системі, закладеній в циліндри ABLOY®, вироби є морозостійкими. Крім того, циліндри ABLOY® мають абсолютну стійкість до пилу, бруду та корозії. Замки ABLOY® оснащені системою, що запобігає зносу виробу. Корпус виробу посилений за допомогою спеціальної технології – таким чином можна повністю убезпечити виріб від перелому корпусу навпіл.
 
Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди рекомендують використовувати в своїх дверях два замки, а вже якими будуть ці замки: обидва будуть «ключ-ключ» або один з них «ключ-тумблер» – вирішувати Вам!
 

Наші фахівці завжди готові надати повний перелік послуг: консультація з питань безпеки, підбір і продаж кращої продукції безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., щоб забезпечити надійну роботу на довгі роки.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *