Посилення безпеки – питання комплексне

Часто до нас в магазин звертаються існуючі клієнти, які вже декілька років тому купували у нас замкову продукцію, з проханням посилити безпеку існуючих дверей

Адже часи зараз неспокійні, тому і виникає закономірне бажання підвищити рівень безпеки, встановивши більш якісні замки, циліндри та фурнітуру.

Після виїзду на об’єкт наші фахівці запропонували посилити існуючі двері виробництва компанії «Новый мир» шляхом установки комплексного рішення,  а саме: замінити встановлений замковй циліндр Mul-T-Lock 7×7 на більш якісний Abloy Protec, а також додатково посилити конструкцію шляхом заміни броненакладки на більш стійку,  врізного типу броненакладку виробництва італійської компанії DiSec. Таке рішення відповідає усім сучасним вимогам щодо забезпечення безпеки, є надійним та якісним.  

Чому потрібні  комплексні рішення безпеки? Це концепція яка надає найбільш раціональні та функціональні рішення для отримання максимальної безпеки вхідних дверей. Суть даного підходу полягає в комплексному використанні ряду продуктів: практично завжди це: циліндр, замок, фурнітура.

Встановлення комплексного рішення здійснюється фахівцями нашого магазину, які володіють усіма необхідними навичками та інструментами, а також мають великий досвід виконання різнопланових робіт з встановлення і ремонту продукції безпеки. Багаторічний досвід і товарно-матеріальна «Локсмайстер на Печерську» дозволяє індивідуально підходити до кожного конкретного клієнта і підбирати найбільш вигідні та нестандартні рішення.

В підсумку, ми отримали ще одного задоволеного «нового старого» клієнта, а наші фахівці радять не зволікати, а покращувати безпеку дверей вже зараз, адже рішення, встановлені 5-10 років тому, вже не в повній мірі відповідають сучасним вимогам безпеки, тому потребують удосконалення, яке краще довірити досвідченим фахівцям магазину «ЛоксМайстер на Печерську».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *