Локсмайстрам не чуже почуття прекрасного

Багатьом людям властиве почуття прекрасного – здатність, що наповнює наше життя почуттям вселенської значущості, спонукаючи старанніше працювати, стояти на своєму і виживати. Видатний англійський психолог, найбільш відомий роботами з еволюції розуму, Ніколас Хамфрі, писав про благотворну дію почуття прекрасного: «Яка вдача, для виду, виявити в собі здатність споглядати, дивуватися своєму власному буттю. Як це доцільно з точки зору еволюції». 

Почуття прекрасного не чуже і фахівцям мережі «ЛоксМайстер» – представникам, здавалося б, досить приземленої професії. Ми отримуємо чисте естетичне задоволення від споглядання грамотно встановленої дверної фурнітури, від добре продуманої конструкції самого механізму, будь то замок, дотягувач або циліндр. І подвійно приємно, якщо фахівцям мережі «ЛоксМайстер» вдається взяти участь у створенні такого роду краси.
 
І такі випадки не такі вже й рідкісні, як здається. Зовсім нещодавно фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» – провідного локсмайстер-центру м Дніпро, надавали послуги з технічного обслуговування замків в одному з приходів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.
 
 
Дана релігійна організація – один з клієнтів, з яким «ЛоксМайстер Дніпро» працює вже більше 10 років. Причому всі об’єкти цієї організації проектувалися і будувалися з належною увагою до всіх можливих дрібниць. Принаймні, все, що стосується дверної і замкової продукції безпеки – так вже точно.
 
Якісні замки MUL-T-LOCK® і захисна фурнітура ROSTEX®, замкові циліндри MUL-T-LOCK® (Ізраїль) і ABLOY® (Фінляндія), об’єднані в систему Майстер-ключ, дверні дотягувачі RYOBI® (Японія), дверні стопори PISLA® (Фінляндія) – ось лише неповний перелік встановленої продукції.
 
У всіх парафіях цієї організації вже давно встановлені системи антипаніки компанії NEMEF® (Нідерланди), які і в наш час нечасто побачиш в будинках громадських організацій, магазинів та установ.
 
 
На останніх зупинимося детальніше. За європейськими законами, кожні вхідні двері в громадських будівлях (школи, лікарні, універмаги і супермаркети, релігійні центри, театри і кінотеатри, дискотеки, виставки, спортивні центри, цехи підприємств, висотні будівлі і все приміщення, де існує ризик вибуху або загоряння), повинні бути забезпечені пристроєм аварійного виходу «антипаніка».
 
Ідейними ініціаторами створення замку "Антипаніка" стали європейські рятувальники, які оприлюднили зростаючу статистику людських смертей під час пожеж.
 
Основна мета цих пристроїв – не використовуючи ключ, забезпечити негайне й легке відкривання дверей під впливом рук або тіла. Тобто установка ручки-антипаніки – це, в разі пожежі в будівлі, – питання життя.
 
Механізм "антипаніки" сконструйований таким чином, що навіть легкого дотику вистачить для того, щоб відкрити шлях до свободи. Сьогодні існує широкий асортимент таких пристроїв: натискні ручки (PUSH-PAD) і натискні штанги (TOUCH-BAR). Ці механізми можуть бути як з одним замковим механізмом (бічне розташування), так і з двома або трьома точками замикання (збоку, вгорі і внизу).
 
Зазвичай, для безпеки "Антипаніка" комплектується вбудованим циліндровим замком, який може бути закритий зовні для запобігання проникнення в приміщення сторонніх осіб. Всі пристрої "антипаніки" поставляються з вогнестійким замком, ригель якого витримує нагрівання до 1200°С. При цьому нажимна штанга виготовляється з нержавіючої сталі.
 
 
У мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент систем антипаніки провідних світових виробників: NEMEF® (Нідерланди), TESA® (Іспанія), JPM (Франція), протипожежних замків, захисної фурнітури та інших необхідних аксесуарів. Оскільки безпека повинна бути не тільки ефективною, але і красивою. Адже почуття прекрасного формує виховання і спонукає людей до думок про загальне благополуччя, до чого ми щиро і прагнемо.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *