Нові мото- та велозамки TOKOZ® доступні для замовлення!

Сезон для двоколісного вело- та мототранспорту у розпалі, тож саме час подбати про захист власного  «залізного друга».  

Зробити це зараз набагато легше, оскільки асортимент велосипедних та мотоциклетних замків, представлених в мережі «ЛоксМайстер», поповнився новими моделями від відомого чеського виробника замків  – компанії TOKOZ®
 
Наразі асортимент замків TOKOZ® поповнився чотирма новими моделями:
  
Отже, тепер асортимент вело- та мотозамків TOKOZ®, представлений в мережі «Локсмайстер», здатний задовольнити потреби найвибагливіших  власників, забезпечуючи при цьому найвищий рівень захисту двоколісної техніки. 
 
 
До речі, сфера застосування замків TOKOZ® не обмежується  двоколісним транспортом. Вони можуть бути ідеальним рішенням для квадроциклів, човнів, катерів, сільськогосподарської техніки, а також застосовуватись для замикання воріт, шаф, обладнання, вітрин, контейнерів тощо. 
 
Детально ознайомитись з новими замками можна у відповідному розділі нашого сайту, а також у магазинах мережі «ЛоксМайстер».
 
 
Компанія TOKOZ® (Токоз) – провідний чеський виробник замків і фурнітури. Заснована у 1920 році, компанія TOKOZ® вже понад 90 років представляє на ринку свою продукцію безпеки, асортимент якої постійно розширюється: механічні циліндри з патентованою технологією обертальних дисків, висячі замки, замки для обладнання, люків, воріт, контейнерів, завіси тощо.
 
Девіз компанії: «Убезпеч свій світ» (Secure Your World), що яскраво підкреслює бажання TOKOZ® запропонувати споживачу безпеку та затишок завдяки своєму якісному європейському продукту. Поступове розширення виробничої та технологічної бази, дозволило компанії започаткувати напрям з виготовлення запчастин на замовлення для різноманітних фірм, включаючи автомобільну галузь.
  
Основні переваги продукції  TOKOZ®:
 Продукція сертифікована згідно стандартів EN 1627, EN 12320, EN 1303 та пройшла відповідні випробування;
 Підвищена вологостійкість та стійкість до впливу навколишнього середовища і корозії;
 Широка сфера застосування продукції TOKOZ®;
 Наявність в асортименті супутніх товарів: спеціально розроблених захисних завісів;
 Можливість побудови систем Майстер-ключ та Один ключ. 
  
Подбайте про захист власного майна вже зараз, придбайте замки TOKOZ®! А фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди допоможуть підібрати замок, що якнайкраще відповідатиме саме Вашим потребам!
 
 
 
 
 
 
Спеціалісти мережі «ЛоксМайстер», окрім безпосередньо продажу продукції безпечного замикання, у разі потреби також готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *