Локсмайстри зробили «Крок назустріч споживачу» у Донецьку та Дніпропетровську

Цими вихідними одразу у двох містах України – Донецьку та Дніпропетровську пройшла акція «Крок назустріч споживачу».Стартувавши у столиці напередодні Нового року, акція продовжила свою роботу у регіонах.

У донецькому торговому центрі «Континент» та у дніпропетровському «МОСТ – Сити центр» локсмайстри презентували продукцію безпеки. Традиційні запитання до експертів з безпеки щодо підбору надійних засобів замикання житлових та нежитлових приміщень задавали і цього разу. Відвідувачі жваво цікавилися особливостями високосекретних замкових циліндрів, вхідними дверми безпеки та перевагами захисної фурнітури. У Дніпропетровську до локсмайстрів звернувся клієнт – власник фітнес-клубу, який захотів обладнати продукцією безпеки точку проходу закладу. Досить цікава тенденція намітилась серед жителів східного регіону: чимало запитань відвідувачів стосувалось електромеханічних систем замикання. Це свідчить про зростання довіри до таких засобів замикання та про бажання наших громадян використовувати високотехнологічні рішення, в тому числі і у безпеці, у повсякденному житті.

Всі охочі отримали вичерпну консультацію з питань безпеки. Тож найближчим часом у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® будуть раді вітати нових клієнтів. Локсмайстри й далі крокуватимуть містами України, аби пропагувати серед співвітчизників продукцію високої безпеки.

Найближчим часом акція пройде у Сімферополі, Івано-Франківську, Львові та вдруге – у Дніпропетровську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *