Клієнт у ЛоксМайстер®: «З комплексною безпекою можна спати спокійно!»

Комплексна безпека – безпека на довгі роки. Все більше клієнтів звертається у ЛоксМайстер®, аби забезпечити свою оселю або офіс надійною продукцією замикання.
 
Днями до одного зі столичних магазинів мережі звернувся громадянин, який вирішив комплексно захистити оселю від крадіїв. «Раніше я так себе не цінував, а тепер беру найміцніший захист, – розповідає новий клієнт магазину Олександр Алексеев. – Зараз у мене вдома металеві двері з простими замками, але як ваші фахівці мені пояснили, що такі замки легко зламати. Доробляю ремонт, тож вирішив захистити свою оселю від злодіїв».
 
За порадою локсмайтсрів,  Олександр Костянтинович обрав основний замок  португальського виробництва Santos SASH LOCK (сантос саш лок), що має захисну загартовану пластину механізму замка  та додатковий замок  DEAD LOCK CHUBB (дид лок чуб) з гакоподібним ригелем, корпус якого виготовлено із загартованої сталі. Продукція CHUBB  виготовляється у Великій Британії, виробник дає безпрецедентну гарантію на замкові вироби  – 25 років.  Повністю захистити замок нашого клієнта від вандального впливу допоможе надміцна фурнітура чеського виробника  ROSTEX (ростекс),  виготовлена з нержавіючої сталі, стійка до зламу та кріпиться таким чином, що демонтувати її неможливо.
 
Про переваги та особливості продукції високої безпеки Олександр Костянтинович довідався  з однієї з газет, де наші експерти давали професійні поради.
 
Пізніше наш новий клієнт планує доповнити комплекс безпеки високосекретними циліндрами ізраїльського виробника MUL-T-LOCK (мультилок).
 
Фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® щиро дякують своїм клієнтам за високу довіру.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *