Магазин Локсмайстер у Львові змінив адресу

Львівський магазин Локсмайстер, що раніше знаходився на вулиці Чайковського 12, змінив адресу на вулицю Митрополита Андрея 14 . Тепер жителям міста Лева буде зручніше дістатися до ЛоксМайстра. Крім того, біля самого будинку, у якому розташований магазин, є зручний паркінг.
 
Всередині нове приміщення магазину ЛоксМайстер повністю відповідає європейським вимогам до професійного Локсмайстер-центру – розподіл на тематичні зони дає максимальну можливість зручно обирати потрібну продукцію. Завітайте у Локсмайстер за новою адресою і оцініть якість та зручність Локсмайстер-центру європейського рівня!
 

 

 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.

 

Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *