Захисну фурнітуру EFF EFF® AnyKey RF з доступом за безконтактною карткою встановили у офісі БЦ «Парус»

В одному з офісів столичного бізнес-центру "Парус" фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер виконали завдання з реалізації оперативного контроля доступу в двері керівника.
Складність завдання полягала в тому, що будь-які дроти для підключення, зовнішні виконавчі елементи та порушення цілостності дверного блоку повністю виключались замовником.

Крім того, система мала бути вандалостійкою, органічно доповнити дизайн дверей та приміщення і керуватися безконтактною карткою із загальною системою доступу до  приміщень всього офісу.

 
Єдиним рішенням, що відповідало б переліченим вимогам, стала захисна фурнітура AnyKey RF з доступом за безконтактною карткою, виробництва Eff-Eff (Німеччина). Автономна захисна фурнітура з інтегрованим контролем доступу  поєднує в собі лаконічний дизайн, надзвичайно високу міцність та рівень захисту. Кріплення зовнішньої накладки здійснюється зсередини і повністю виключає будь-які спроби зламу. Додаткова захисна кришка захищає циліндр від висвердлювання. Усі важливі елементи та електроніка інтегровані у внутрішню планку і захищені від зламу. Кодований протокол обміну даних між зовнішньою та внутрішньою планками унеможливлює перехоплення або зчитування електронних кодів доступу. Запропоноване рішення  було  одразу затверджене замовником. AnyKey встановили на місце звичайної фурнітури на існуючий корпус механічного замка з керуванням карткою типу EM-MARINE 125 кГц.  Наявність необхідної фурнітури на складі в Києві та її оперативний монтаж, здійснений фахівцями ЛоксМайстер  вже наступного дня після затвердження пропозиції, були особливо відзначені Клієнтом.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *