МАЙСТЕР-СИСТЕМА : БАГАТО ЗАМКІВ – ОДИН КЛЮЧ !

Шведський ритейлер H & M 18 жовтня відкрив магазин в ТРЦ Sky Mall в Києві, розширивши українську мережу до двох магазинів.

Як і два місяці тому, фахівці з “ЛоксМайстер на Подолі” знову розробили та впровадили майстер-систему на циліндрах АBLOY Protec 2. Власники торгового майданчику обрали саме майстер-систему, тому що саме вона має певні переваги у застосуванні та забезпеченні безпеки.

Суть цього витонченого рішення полягає в наявністі універсального ключа, здатного відкривати всі замки, кожен з яких має індивідуальний ключ. Тобто, якщо у керівника або відповідальної особи є майстер-ключ, він може отримати доступ до будь-якому приміщенню або устаткування без залучення підлеглих. При цьому всі замки, що входять в систему, мають автономні замикаючі механізми. Тобто самі працівники не можуть відкривати двері колег своїми ключами.

Найцікавіше полягає в тому, що за допомогою майстер-ключів можна створювати складені ланцюги обмеженого доступу з практично нескінченною кількістю рівнів. Наприклад, можна виготовляти майстер-ключі першого рівня, які будуть відкривати тільки певну кількість конкретних приміщень, а головний ключ, що знаходиться у керівника – всі замки на об’єкті.

Такі ефективні системи контролю особливо мають попит на підприємствах з великою кількістю приміщень, до яких необхідно розмежувати доступ відповідно до повноважень і займаною посадою. Але навіть простий офіс з трьома кімнатами, в одній з яких зберігається важлива документація, призначена тільки для очей бухгалтера або юриста, з майстер-ключами перетворюється в об’єкт з працюючою системою контролю доступу.

Тому, якщо по роботі або в домашніх умовах, вам набридла зв’язка ключів, звертайтесь у “ЛоксМайстер на Подолі” і наші фахівці допоможуть у вирішенні цієї проблеми, запропонують як можливо об’єднати ваші замки у майстер-систему.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *