НАДІЙНІ ДВЕРІ – ЗАХИСТ ВАШОЇ ВЛАСНОСТІ !

Двері – це основа всього захисту вашої квартири. Тільки після двері і хороших замків йдуть інші методи безпеки, такі як охоронна сигналізація і відеоспостереження. У переважній більшості випадків домушники використовуватимуть і будуть тестувати на злом саме ваші двері з замками і саме від них залежить ваша безпека і спокій. Двері повинні мати досить потужну конструкцію, щоб протистояти віджиму і фізичної деформації.

Двері повинні захищати ваше помешкання, а надійні замки захищати двері від відкриття. Саме в такому тандемі і працює захист. Тому немає ніякого сенсу встановлювати круті замки в дерев’яні двері або двері з тонкого металу. Її просто відігнуть і замки ніяк не допоможуть. Захист повинен бути комплексним. Якщо ви вирішили поставити хороші складні замки, то обов’язково потрібно підібрати і правильні двері.

Саме такі двері можна придбати та замовити їх встановлення у магазині “Локсмайстер на Подолі”. Продукція дверних виробників “RB DOORS”(Ізраїль) та “СТАЛЬ-М”(Україна) відповідає самим найвищим вимогам наших покупців.

Якісні і надійні двері здатні захистити не тільки від холоду, але і від нежданих гостей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *