МАЙСТЕР-СИСТЕМА – ЗРУЧНО, БЕЗПЕЧНО та НАДІЙНО !

Ресторани швидкого харчування мережі Макдональдз користуються підвищеним попитом у наших громадян. Тому вона продовжує розширюватися на ринку, запрошуючи нових клієнтів ознайомитись з асортиментом та скуштувати смачні страви швидкої кухні.

Зовсім скоро відкриття чергового ресторану Макдональдз біля станції метро «Святошин». Завдяки зупинці приміських електропоїздів та автобусів, у цьому місті накопичується багато людей, які будуть охочі перекусити у дорозі щось смачненьке.

У ресторані встановлена ​​і буде задіяна в експлуатацію майстер-система, створена на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro, яку виготували фахівці магазину «ЛОКСМАЙСТЕР НА ПОДОЛІ». Ми подбали про те, щоб працівникам закладу було завжди зручно користуватися замками у будівлі і безпека цього закладу була на висоті і задовольняла будь-якого нашого клієнта.

Сервісний центр ЛОКСМАЙСТЕР завжди готовий розробити, зібрати і встановити майстер-системи від виробників MUL-T-LOCK (Ізраїль) і АBLOY (Фінляндія) для будь-яких об’єктів, як громадських, так і приватної власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *