ПОПОВНЕННЯ В РОДИНІ CLIQ

Електромеханічна система CLIQ вже досить давно використовується в Україні. Спочатку вона використовувалась на базі циліндрів Mul-T-Lock Interactive+ та Mul-T-Lock МТ5+. Потім на наш ринок зайшов Abloy Protec2 CLIQ CONNECT.

І ось поповнення. Тепер став доступним до придбання німецький циліндр ICON CLIQGo!

Як і виробники Mul-T-Lock та Abloy, компанія ZEIS IKON AG входить до групи компаній ASSA ABLOY Sicherheitstechnik GmbH. А технологія CLIQ розробка саме ASSA ABLOY. Нагадаю, що технологія CLIQ – це унікальна ультимативна електромеханічна система блокування замка, заснована мікроелектроних модулях.

Ця технологія надає абсолютний захист від відмичок, від несанкціонованого дублювання ключа. Можливість встановлювати часові діапазони доступів ключам до приміщень, можливість знімати аудит подій, можливість видаляти з системи втрачені ключі. Широкі можливості для створення майстер – систем та управління майстер-системами.

Циліндри ICON CLIQGo мають додаткові переваги, пов’язані з тим що для власника циліндра значно спрощується адміністрування циліндра та ключів. За допомогою мобільного додатка він сам швидко зможе надавати чи видаляти ключі з системи, змінювати часові діапазони та знімати аудит подій. Сам циліндр має захист від свердління, а ключі мають компактний розмір та є водонепроникними та пилозахисними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В комплектацію циліндра і ключів також входить інструкція користувача.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ознайомитись, отримати консультацію та придбати циліндри ICON CLIQGo Ви можете в магазині ЛоксМайстер на Печерську! Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *