Мережа Локсмайстер реалізувала СКД для Парк Готель Голосієво

Нещодавно у столиці в Голосіївському парку розпочав роботу Парк Готель Голосієво. Заклад розташований поруч із центром столиці у зеленій зоні. Гості Парк Готелю зможуть насолоджуватись і комфортабельними номерами, і свіжим повітрям, і зручностями – місця розташування, привітного персоналу та безпеки.
Реалізацію останньої забезпечили фахівці АС напрямку мережі магазинів з монтажем Локсмайстер. У 53 комфортабельних номерах готелю встановили замки ADEL (адель) з доступом за безконтактними картками.
 
Встановлені замки моделі ADEL1003 (адель) дали змогу забезпечити контроль доступу персоналу та гостей у сімнадцяти зонах загального використання. Крім того, номери готелю обладнали енергозберігаючими кишенями ADEL (адель), завдяки яким заощаджуватиметься електроенергія, і, відповідно, кошти закладу.
 
 
Фахівці АС напрямку магазину Локсмайстер Палладіна, які працювали над реалізацією проекту Парк Готель Голосієво, завжди охоче допоможуть організувати безпеку на об’єкті будь-якої складності. АС-менеджери оперативно запропонують повний комплект пропозицій з комплектації – і для невеликих локальних готелів, і для мережевих проектів світових операторів. Працюючи на будь-якому об’єкті, фахівці завжди враховують питання дизайну та декору продукції, аби вона органічно поєдналася з дизайном приміщень.
В результаті, клієнт завжди отримує надійний контроль доступу, професійний монтаж та оперативне сервісне обслуговування.
 
 
 

 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *