Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® взяла участь у виставці “Готельний ресторанний бізнес”

Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® взяла участь у виставці "Готельний ресторанний бізнес", яка пройшла у Львові з 30 жовтня по 1 листопада. Виставка відбулася в палаці спорту «Україна».
"Готельний ресторанний бізнес" – це єдина в західному регіоні виставка для фахівців індустрії гостинності, яка є місцем зустрічі провідних представників готельного та ресторанного бізнесу з виробниками та постачальниками обладнання, послуг для ресторанів, кафе, барів, готелів і клубів.
Серед відвідувачів заходу – керівники готелів, власники кафе, барів, ресторанів, фахівці готельного бізнесу, директора торгових і харчових підприємств, професіонали в сфері розваг (клуби, боулінг), представники дизайнерських агентств.

Ті, хто прийшов на виставку мали чудову можливість отримати консультацію з питань надійного захисту свого об’єкта, особисто познайомитися з досвідченими локсмайстрами.

На стенді компанії були представлені високоякісні зразки світових брендів – мінібари, карткові замки для готелів, електронні замки для готелів, доводчики для готелей, готельні сейфи, вхідні двері для готелей, механічні системи розмежування доступу Майстер ключ, дверна фурнітура, обладнання для евакуаційних виходів, різноманітні замки для обладнання.
 
Особливі запити були на замки INHOVA (ІНХОВА) іспанської компанії, яка є світовим постачальником електронних рішень для ринку гостинності. Компанія стабільно розвивається і завжди пропонує краще своєму клієнтові.
 
 
Завдяки широкому асортименту продукції INHOVA (ІНХОВА) можна забезпечити комплексну систему доступу для готелю – виробник пропонує замки на безконтактних і магнітних картах і електронні циліндри, об’єднані на єдиній платформі.
Крім того, в INHOVA (ІНХОВА) широкий вибір додаткових пристроїв – електронні сейфи, енергозберігаючі пристрої, настінні зчитувачі, системи антипаніки т.п. Фахівці мережі магазинів з монтажем також провели ряд зустрічей з відвідувачами і досягли попередніх домовленостей з розробки та реалізації комплексної безпеки для різних об’єктів індустрії гостинності.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *