Мережевий контролер ROSSLARE® AC-115 – новий рівень управління доступом

Сучасними системами контролю доступу, розробкою та монтажем яких вже більше 15 років успішно займається мережа магазинів «ЛоксМайстер», в даний час вже навряд чи когось можна здивувати.

Вони встановлені на багатьох об’єктах, і іноді Ви їх навіть не помічаєте. Банки, аптеки, магазини, офіси, прохідні на підприємствах. як правило, оснащені достатньо простими системами контролю доступу, куди входять: замок (електромагнітний, електромеханічний), контролер, який «пояснює» замку, коли треба відкриватися, блок живлення і кнопка виходу.

Однак в асортименті мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлені і більш складні системи контролю доступу іншого типу. Саме таку систему недавно розробили і реалізували фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» для одного з корпопратівних клієнтів з м Дніпро.
 
 
Менеджери магазину «ЛоксМайстер Дніпро» запропонували продукцію компанії ROSSLARE® (Рослер) – визнаного лідера в сфері пристроїв СКД і аксесуарів до них. Вся система була зібрана на базі мережевого контролера ROSSLARE® AC-115. Перевагою даного контролера є те, що він дозволяє контролювати дії до 2400 користувачів, має пам’ять на 2000 подій. Крім тоого, з’єднавши цей контролер з ПК, можна відстежувати в реальному часі, що відбувається з дверима, що контролюються, а також здійснювати облік робочого часу по кожному співробітнику. На двері були також встановлені два зчитувача безконтактних карт стандарту Mifare 13,56 МГц – ROSSLARE® AY-K25.
 
ROSSLARE Security Products (Рослер сек’юріті Продактс) (Ізраїль) – це підрозділ Rosslare Enterprises Ltd., який виробляє і продає високоякісну продукцію безпеки: системи контролю доступу і аксесуари до них, дротові і бездротові системи охорони, системи управління патрульної охороною і програмне забезпечення.
 
Основні переваги продукції ROSSLARE®:
Оптимальне співвідношення ціна/якість, а також добре продуманий дизайн;
Використання новітніх технологій; 
Відповідність продукції високим міжнародним стандартам якості (сертифікати ISO 9001:2000 та ISO 14001:2004). 
 
 
В результаті, клієнт отримав сучасну надійну систему контролю доступу, яка дозволяє йому ефективно управляти доступом в приміщення великої кількості співробітників, забезпечивши тим самим якісно новий рівень безпеки об’єкта, а «ЛоксМайстер Дніпро» – ще одного задоволеного клієнта, який гідно оцінив переваги сучасних високих технологій безпеки.
 

Нагадуємо, що кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не тільки продаж продукції безпечного замикання і контролю доступу, а й надають повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т .п., тому Ваш об’єкт завжди буде під повним контролем!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *