Комплексне рішення безпеки та декору: RB-Doors, Abloy, Rostex, Vinorit

Комплексний підхід до забезпечення безпеки вхідний дверей передбачає вдале поєднання багатьох рішень: якісних вхідних дверей, замкових циліндрів, захисної фурнітури, а також правильного оздоблення.

Для найвибагливіших клієнтів, які не готові до жодних компромісів у питаннях безпеки, наші фахівці пропонують комплексне рішення:  якісні та надійні ізраїльські двері RB-Doors, високосекретний замковий циліндр Abloy Protec2, а також захисна фурнітура ROSTEX Astra. Двері з цією продукцією безпеки доцільно оздобити якісною та стійкою до впливу навколишнього середовища ПВХ-плівкою Vinorit. 


Саме таке рішення ми запропонували одному з наших клієнтів, який замовив двері RB-Doors, оздоблені ПВХ-плівкою Vinorit із зовнішнього боку нового кольору «Дуб коричневий» та декоративною МДФ-накладкою з фрезерованим малюнком з внутрішнього боку. 

За надійний захист помешкання також відповідають фінський замковий циліндр Abloy Protec2, що по праву носить звання найкращого механічного рішення, що найбільш ефективно протидіє злому, а також оптимальна за співвідношенням «ціна-якість», красива та потужна захисна фурнітура ROSTEX Astra. Після погодження з клієнтом це рішення було успішно встановлене. До речі, на відміну від більшості дверей вітчизняного виробництва, для монтажу ізраїльських дверей застосовується бетонування. 
Тому можливість демонтажу рами виключається!

Отже, клієнт отримав найкраще комплексне рішення, ефективне як з позицій безпеки, так і зовнішнього оздоблення. І такі високоефективні рішення доступні кожному нашому клієнту. Отже, звертайтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *