Якщо дІти втратили ключі…..

З новим навчальним роком традиційно зростає кількість клієнтів, які звертаються в наш магазин з різноманітними проблемами, пов’язаними з надійним захистом оселі від зловмисників через втрату ключів дітьми. Адже діти часто ненавмисно втрачають ключі, тому це питання є вкрай актуальним.


Оcь і черговий клієнт звернувся до нашого магазину ЛМ Київ-Центр за порадою, як правильно поступити. Справа в тому, що дитина, пішовши до школи, загубила ключі від квартири. Отже, нашого клієнта турбувало, що знайшовши ключі, ними могли скористатися зловмисники. 

Розуміючи стурбованість нашого клієнта, ми запропонували перевірене рішення: заміна замка  на новий замок з функцією перекодування.Саме тому ми запропонували високоякісний силовий замок MUL-T-LOCK-ESETY MATRIX_ DFM10328M, який, після погодження, наш майстер успішно замінив.

Функція перекодування або перепрограмування замку – операція по зміні коду замку (керуючого механізму), яка забезпечує скасування старого коду та встановлення нового. Змінюються елементи замку (циліндра), і старими ключами вже не можна відкрити ваш замок.
Перекодування замку дозволяє здійснити перехід на новий комплект ключів. 

Замок залишається колишнім, але з новими ключами. Це дозволяє заощадити кошти і час, бо замки можна перекодувати необмежену кількість разів. Це дозволяє не змінювати замок, зберігаючи при цьому необхідну конфіденційність і ступінь секретності. Після перекодування старі ключі вже не підійдуть до замка, що дозволить запобігти доступу в приміщення небажаним особам.

Отже, якщо у Вас в сім’ї  є школяр, найкраще рішення – замок з можливістю перекодування! Це дозволить зекономити гроші та час, бо перекодування коштує дешевше, ніж новий замок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *