Новий McDonald’s отримав систему Майстер-ключ!

Надійний партнер мережі магазинів «ЛоксМайстер» – всесвітньо відома та популярна мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відкрила ще один ресторан у м. Києві, за усталеною традицією знову довіривши організацію безпечного замикання та розмежування доступу нашим фахівцям! Партнером нового  McDonald’s з розробки та встановлення СКД виступив один з провідних локсмайстер-центрів – «ЛоксМайстер на Подолі»

Впевнені, що новий ресторан McDonald’s, розташований у Києві по вул. Ползунова 11, поруч з південним терміналом залізничного вокзалу, гідно оцінять гості Києва та кияни-мандрівники. Зі свого боку додамо, що окрім традиційних гамбургерів, картоплі «фрі»  та затишного інтер’єру, McDonald’s турбується про зручність роботи свого персоналу та безпеку перебування відвідувачів, встановлюючи найсучаснішу високоякісну продукцію безпеки, яку постачає мережа магазинів «ЛоксМайстер»
 
 
Фахівці «ЛоксМайстер на Подолі» обладнали кухонні, холодильні, складські, адміністративні приміщення, а також санвузли, роздягальні та ін. високоякісними замковими циліндрами МUL-T-LOCK® Classiс, поєднавши їх в систему «Майстер-ключ». Евакуаційні виходи забезпечені сучасною системою антипаніки NEMEF голландського виробництва, а коректність роботи зовнішніх та внутрішніх дверей забезпечується дотягувачами. Отже, приклад McDonald’s засвідчує, що в в питаннях безпеки дрібниць не буває. І саме тому вирішення цих надскладних питань варто довіряти професіоналам.
 
 
Система Майстер-ключ – це просте, швидке та недороге рішення для побудови систем контролю доступу (СКД) як для давно існуючих об’єктів так і тих, що будуються. Для споживача система Майстер ключ, це, в першу чергу, зручність та безпека. Система Майстер-ключ встановлюється без прокладання дротів та з мінімальним доопрацюванням існуючих точок контролю.  Часто достатньо звичайної заміни циліндра чи висячого замка. Системи Майстер-ключ інсталюються в будь-яких дверях, воротах, шафах чи ящиках. Майже не існує точки доступу, куди не можна встановити механічний замок. 
 
Система Майстер-ключ має наступні преваги:
 Висока надійність та гнучкість у побудові розмежування доступу;
 Застосування Майстер-системи робить непотрібним використання громіздких в’язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів з розмежуванням прав доступу різних рівнів складності;
 Традиційний спосіб експлуатації (потрібен звичайний механічний ключ);
 Зрозумілий і простий механізм роботи;
 Зручність і простота установки системи на об’єкті та її обслуговування;
 Відсутність обмежень щодо кількості ступенів в ієрархії Майстер-системи та її складності;
 Відсутність потреби у додатковому обладнанні (для зчитування, кодування / декодування, програмування тощо). 
 
 
Отже, керування доступом у приміщенні, де все продумано та зроблено з урахування великого досвіду та вимог безпеки, здійснене висококваліфікованими фахівцями мережі «ЛоксМайстер», завжди дає гарні результати. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю та бажаємо мережі McDonald’s подальшого розвитку та процвітання.
 
А у разі необхідності фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, забезпечуючи бездоганну роботу обладнання на довгі роки. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас! 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *