Сейф GRIFFON + замок «Дятел» = інноваційне рішення проти зламу та крадіжки

Щоб не зберігати заощадження під матрацом, їх можна інвестувати в цінні папери, дорогоцінності, антикваріат та інші ліквідні активи. А де ж зберігати самі цінності? Звісно, у сейфі, що вже давно став обов’язковим атрибутом кожного офісу та багатьох приватних помешкань. І справа тут не в моді, а в тому, що сучасні сейфи забезпечують ефективний захист цінностей. 

Проте варто мати на увазі, що лише наявність сейфу не вирішує проблему захисту цінностей від крадіжки. Сейф повинен, в першу чергу, мати високоякісні замки, що унеможливлюють його злам. І саме тут роль новітніх замкових технологій надзвичайно важлива.  
 
В асортименті мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлені інноваційні зламостійкі сейфи GRIFFON (гріфон), оснащені унікальним замком Knock N’Lock («Дятел»).
 
 
Високоякісна зламоcтійка конструкція сейфів GRIFFON відомого українського виробника Паритет-К удосконалена новітньою патентованою технологією бездротової передачі інформації за допомогою акустичних сигналів від ключа-брелка до замка Knock N’Lock («Дятел») виробництва ізраїльської компанії E-Lock.
 
Компанія E-Lock (Ізраїль) є виробником серії електромеханічних замків під назвою ‘Knock N’Lock’ із застосуванням унікальної запатентованої технології «Knock Code Technology».
«Knock Code Technology» (технологія кодованого удару) – це технологія бездротової передачі даних за допомогою серії ударів крізь тверді матеріали: метал, дерево, скло та пластмаса і т.п. Фізичний код доступу, який складається з 4-х, 5-ти або 6-ти цифр і має 1 000 000 можливих комбінацій, передає серію з 17 ударів, що являє собою криптостійку комбінацію часових інтервалів між ударами, яка змінюється з кожною передачею фізичного коду і має егіміліарди (мільярди мільярдів) варіантів.
 
Результати тестування продукції в лабораторії VdS (Німеччина) на стійкість до електронної атаки шляхом підбору коду або зламу алгоритму кодування показали найвищий рівень криптостійкості системи.
 
Саме завдяки передачі даних крізь тверді матеріали і тому, що замки не мають вихідних зовнішніх елементів, вони можуть бути встановлені на об’єкти та  продукцію, які повністю екрановані від радіохвиль, інфрачервоного та радіаційного випромінювання. 
 
 
Завдяки такому поєднанню ззовні на дверцятах наявна  лише поворотна ручка, отже сейф не має жодної зовнішньої ознаки замка і навіть відсутній отвір під ключ, що практично унеможливлює маніпуляцію з замком.
 
Для відмикання сейфу необхідно набрати кодову комбінацію на ключі-брелку і приставити брелок до дверцят сейфу. Брелок згенерує акустичний сигнал, після чого розблокується ригельна система сейфу. Акустичний сигнал кожного разу генерується різний, він має криптостійке кодування та мільярди можливих комбінацій. Запрограмувати сейф також можливо за допомогою ключа-брелка.
 
У разі втрати або крадіжки ключа-брелка достатньо запрограмувати новий брелок, і втрачений брелок не відімкне сейф. Отже, будь-яка спроба зламу виключена!
 

 

Звертайтесь в магазини мережі «ЛоксМайстер» і наші фахівці не лише підберуть модель сейфу, що якнайкраще відповідатиме саме Вашим потребам, а й здійснять усі необхідні роботи з його якісного монтажу!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *