МОДНИЙ ЗАХИСТ ТА БЕЗПЕКА

Хочемо підняти тему моди у нашому сегменті бізнесу, а саме у пропозиції дверної та замкової продукції для кінцевого споживача…

Закономірно що вплив моди на суспільство величезний, навіть суто не тільки в економічному сенсі, а вже в соціальному та культурному. Люди купують речі, які виглядають дуже сучасно та красиво, й обов’язково виділяються  з купи того що пропонують усі та усюди… Також є віра у то що кожне нове обіцяє «нове життя», і скільки б разів не обманювалися в цій надії, все одно купують.

Вже другий рік по планеті котиться хвиля моди на дверну фурнітуру у чорному кольорі… а точніше щоб вироби були виключно чорного кольору з матовим відтінком!

Якщо є певний попит, то повинна бути й пропозиція. Тому виробники вимушені опановувати нові технології фарбування своїх виробів у колір, який так подобається покупцю…

Підтримуючи тенденції сучасної моди, у нашому асортименті теж є перелік дверної  та замкової фурнітури у чорному кольорі.

Відтепер покупці, які завітали до нашого магазину за обладнанням, які значно посилять захист та безпеку їхніх дверей, можуть обрати вироби й у чорному кольорі.

Приводимо посилання на захисну дверну фурнітуру :

Приводимо посилання на захисні протектори до замків :

Приводимо посилання на дверну фурнітуру :

Погодьтеся,  запропоновані нами дверні та замкові аксесуари виглядають дуже вишукано та чудово прикрасять  ваші двері! Крім того вони забезпечать не тільки модні тенденції, а й потужний та міцний захист та безпеку від «непроханих гостей»!

Дякуємо ЗСУ, що боронять нашу землю від ворога! Віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *