Наявність сервісу – значна перевага при купівлі замків

Днями отримав звернення –  встановлений в замку циліндр Мультлок Mul-T-Lock  став погано працювати, ключ ледве вставляється. В такому випадку алгоритм дій сервісного майстра дуже простий – виїзд до замовника та обстеження циліндра. На обєкті зіткнувся з справжнім ветераном – циліндром  Мультлок Mul-T-Lock 7х7 2005 року виробництва, зі слів власниці – купленого в 2006 році. Отож, Мультлок Mul-T-Lock відпрацював вже понад півтора десятиліття без нарікань,  але став останнім часом туго вставлятися ключ.

Після розбирання циліндра виявилося, що за ці роки помірно зносився плуг циліндра та дуже сточилися піни. Після заміни пінів на нові ключ став добре входити в ключову шпарину, а циліндр запрацював як новий. Слід зазначити, що новий циліндр того ж класу вартував би більш ніж вдвічі дорожче. Тож найближчі років 5 він точно ще буде працювати, а заміна відбудеться не через вихід з ладу, а хіба що якщо господиня вирішить придбати якийсь більш сучасний циліндр.

Висновок простий – наявність сервісної підтримки для замкового цилідра Мультлок Mul-T-Lock дозволяє заощаджувати ваші кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *