ВІДКРИВАТИ ВАШІ ЗАМКИ ЗОВСІМ НОВИМИ КЛЮЧАМИ – ЦЕ МОЖЛИВО!

Інколи виникає потреба заміни замків на нові. Причини можуть бути різні…

Проведення ремонтних робіт. Якщо наймані робітники користуються ключем ваших дверей, варто замінити його, так як не можна гарантувати сумлінність всіх людей. Робочий міг зробити зліпок або дублікат і після завершення робіт не виключено пограбування.

Втрата ключа. Більш приватна ситуація, але підсумок залишається тим же: ви ризикуєте безпекою власного житла, так як в квартиру може увійти той, хто знайде ваш ключ.

Щоб не втратити безпеку, треба купувати нові замки і виконати роботи по їх заміні.

Але є інший вихід…

Замки та циліндри виробників MUL-T-LOCK (Ізраїль) і  ABLOY (Фінляндія) мають сервісну підтримку в Україні. Є можливість усунення дефектів роботи замків через можливі агресивні дії, поточні профілактичні роботи по обслуговуванню продукції, а також перекодування замків під нові ключі. Тобто нема потреби купувати нові  замки, а достатньо тільки змінити самі ключі.

Всі ці можливості  надають значну перевагу замкам MUL-T-LOCK  і  ABLOY по відношенню до інших замків, яки мають незмінну заводську комбінацію та нема можливості їх розібрати.

Тому якщо ви власник замків MUL-T-LOCK  чи  ABLOY, і у вас виникла проблема позбутися від старих проблематичних ключів, вам варто звернутися до сервісного центру «ЛоксМайстер на Подолі» і наші фахівці швидко і якісно допоможуть вам вирішити цю проблему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *