З MUL-T-LOCK ЗРУЧНО ТА БЕЗПЕЧНО !

Нові формати у галузі замків все частіше привертають увагу наших клієнтів і відвідавши наш заклад, вони насамперед цікавляться перевагами та практичною стороною того чи іншого обладнання.

На цьому тижні відбулося встановлення замків в дещо не стандартному варіанті. Клієнт забажав придбати електромеханічний циліндр з ультимативним рівнем безпеки Mul-T-Lock CLIQ. Саме найвищий рівень безпеки та захисту були потрібні покупцеві.

Консультуючи його наш фахівець дізнався що клієнт підбирає замки для двох дверей, одні які потребують особливого захисту та другі, які виконують функцію зовнішнього контуру. В разі цього було запропоновано об’єднати  замки для відчинення їх одним ключем. Але ж придбати другий циліндр Mul-T-Lock CLIQ у ці двері покупець не планував, але пропозиція об’єднання дуже сподобалася.

З Mul-t-lock можна все! Ну майже все)

На другі двері було продано та встановлено циліндр Mul-T-Lock Interactiv+, зібраний під механічну нарізку ключа Mul-T-Lock CLIQ. Тепер маючи всього один ключ, клієнт має змогу відчиняти обидві двері, але захист у них дещо зовсім і зовсім різний.

Отож якісне замкове обладнання та варіанти його використання ми пропонуємо придбати в магазині «ЛоксМайстер на Подолі», що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Братська, 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *