Переваги використання Майстер-системи.

Майстер-система – це рішення по розмежуванню контролю доступом до приміщення, яке розробляється на базі замкових циліндрів (серцевина, вставка, личинка). Дані системи можуть бути простими – декілька циліндрів зібрані під один ключ. Або складними, коли кожен з користувачів має свій один ключ, який відчиняє лише дозволені йому замки. Замки мається на увазі, блокуючі механізми на дверях, хвіртках, воротах, шкафчиках, сейфах тощо.

Нещодавно до нас звернувся клієнт, у власності якого є велике приміщення, що включає кафе, ресторан та магазин. Йому набридли зв’язки ключів та постійна плутанина з ними. Тому він замовив у нас майстер систему на базі циліндрів MTL стандартного класу захисту – Integrator. Разом з ним ми сформували загальне рішення, що включає перелік персоналу, перелік замикаючих пристроїв та відповідні доступи.

Отже, орендарі магазину отримали свій ключ, що відчиняв тільки магазин та решітку перед вхідними дверима. Власник отримав ключ, що відчиняв всі двері. І так далі…

Інший клієнт, з допомогою нашого рішення об’єднав всі замки свого господарства під один ключ.

І насправді, таких замовлень є багато. Тому що, переваг багато: зручність користування, надійність системи, контроль за ключами та персоналом, можливість обслуговувати систему з нашого боку, розширення та звуження системи і ін.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *