ОБИРАЄМО СПРАВЖНЮ БЕЗПЕКУ ТА НАДІЙНІСТЬ !

В сучасних умовах ринок вхідних дверей пропонує вам двері на любий смак. Але приділивши максимальної уваги до різноманіття варіантів зовнішнього вигляду дверей, виробники часто забувають про її надійність та стійкість до спроб навмисного злому.

При покупці або замовленні броньованих дверей вам швидше за все запропонують базові замки та  їх стандартну комплектацію. Адже щоб здешевити всій виріб та конкурувати на ринку з іншими продавцями, виробник навмисно використовує найпростіші і дешеві замки. Але вони на жаль  як правило абсолютно не захищають від відкриття їх злодіями.

Тому якщо ви переймаєтесь не тільки красивим зовнішнім виглядом дверей, а й турбуєтесь про майбутню безпеку та захист, варто прискіпливіше та відповідально підійти до вибору замків та якості їх встановлення.

Краще, якщо замки будуть обрані ще до замовлення двері. Це найбільш правильний варіант. Уже виходячи з параметрів обраних замків і збирається конструкція дверей і вирізаються потрібні отвори в полотні. Якщо купувати готові двері, то будуть відрізнятися отвори під ключ,вирізи під ригеля і потрібно буде досить глобально все перероблювати. Тому замки потрібно вибрати ще до етапу виробництва, тоді двері будуть точно підігнана під потрібні розміри.

Також слід обрати не тільки складні та надійні замки, а й елементи їхнього захисту від спроб руйнування. Правильно підібрана та якісно встановлена броненакладка або захисна фурнітура значно підсилить захисні властивості замків та дверей в цілому.

У асортименті  магазина “ЛоксМайстер на Подолі” завжди є замки різних форматів, а фахівці порадять як ліпше їх підібрати. Якщо у вас нема можливості самостійно встановити або замінити старий замок на новий, наші майстри зроблять це швидко та професійно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *